Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - Břidličná 2:1 (0:1)

26.10.2013

Nejprve pěkně po pořádku. Když jsem přišel na sraz před utkáním, tak se na hřišti rozcvičovalo snad 14, již převléknutých, hráčů Břidličné a před naší kabinou bylo 7 lidí !!! Vůbec jsem nečekal, že na zápas nepřijde Lukáš Tužinčin. To nemůžeš Tužo napsat aspoň tu zprávu do vzkazů na naše stránky ? Takové vyřizování  po klukách, že nepřijdeš je k ho…  A  Honza Pavlíček se sice omluvil, ale ráno, což je Honzo pozdě. Zkus to příště trochu dříve. Člověk pak na to může nějak reagovat .

     Je smutné, když  nejsme schopni se sejít ani na domácí zápas. Ještě před utkáním jsem proto byl tak nasr…., že to ani nejde napsat a měl jsem velké obavy z konečného výsledku utkání. Do utkání jsme tedy nastoupli s odřenýma ušima v jedenácti lidech, bez nikoho na střídání. Ale klobouk dolů, před všemi co do utkání nastoupili, protože všichni podali výborný výkon, odmakali celý zápas a nechali na hřišti všechno.

    Aktivita v začátku zápasu byla na kopačkách hráčů Břidličné, kteří mezi sebou kombinovali s míčem  a byli tak lepším mužstvem. Z této aktivity vytěžili úvodní gól zápasu, kdy jejich  útočník dostal ze středu zálohy míč do uličky, potíhl jej do šestnáctky a poté vystřelil k levé tyči branky, kterou hájil Patrik Urban . Takže ve 12 min. -  0 : 1. Ale naši hráči nehráli špatně, bojovali a snažili se nevypouštět žádný osobní souboj. Hráči Břidličné začali více chybovat a tak se začala otevírat okénka v jejich obraně. Největší šanci k vyrovnání  měl na svých kopačkách Tomáš Korchan, kdy z levé strany postupoval sám na brankáře, ale pouze nastřelil jeho nohy . Měli jsme i možnosti spousty střel, ale nedařilo se nám vůbec trefovat bránu.

   Ve druhém poločase jsme pak na soupeře doslova vletěli, hodně jsme se napadali jejich rozehrávku a ti pak pod tlakem vyráběli hlavně v obraně více a více chyb. Takže přibývalo našich střel, ovšem vše opět mimo bránu. Poté však přišla 67 min. K nepřímému volnému kopu z pravé strany za šestnáctkou se postavil Tomáš Korchan, Zdeněk Krejčí mu rozehráním přiťukl míč a Tomáš Korchan jej svou levačkou poslal k pravé tyči brány - 1 : 1. Odteď tento zápas začínal mít ty pořádné grády, my jsme už konečně doma chtěli a hlavně potřebovali vyhrát, diváci nás tlačili za vítězstvím. V další obrovské šanci se zjevil opět Tomáš Korchan, ale dlouho si míč šteloval na svou levou nohu a poté jej vychytal hostující brankář, takže nepotvrdil svou roli kanonýra. V 80 min jsme se však dočkali, kdy rychle rozehraný přímý volný kop se snesl k nohám Andrease Goliase, který poté obloučkem přeloboval brankáře. Góóóól .  2 : 1. Hosté se tímto výsledkem nehodlali smířit. V průběhu zápasu mezitím prostřídali snad pět hráčů, kteři přišli na hřiště s čerstvými silami, takže neustále podnikali nebezpečné  útoky do naší obrany, ale všichni naši hráči makali a vraceli se vypomáhat obraně. Jejich největší šancí bylo nastřelené břevno, zpoza šestnáctky. Uff. Ke konci utkání jsme již jen odkopávali míče a doslova tak vybojovali a vydřeli  první 3 body na domácím hřišti. V závěru utkání jsme ještě dohrávali o deseti hráčích, kdy se po souboji s hostujícím útočníkem zranil Patrik Urban a byl poté  odvezen do nemocnice s pochroumaným kolenem. Přejme rychlé uzdravení.

Sestava :                 Urban         

 Vašut             Krejčí          Hrádela            Šrubař  

      Fiedor          A. Golias        Uher      Balog

           Korchan  (C)             Hejtmánek

Ne 27. říjen 2013, 11:56:02 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one