Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - Brantice 3:1

Osoblaha   -   Brantice   
3:1
Muži

          Hráči Slezanu Osoblaha chtěli prolomit domácí prokletí a konečně na jaře na svém hřišti vyhrát. S tímto vstoupili do zápasu a aktivitou a bojovností hned od úvodu přehrávali svého soupeře. Nejprve bylo vidět několik tvrdých soubojů na obou stranách, někdy až za hranicí pravidel. Hned potom přišla první vyložená šance domácích po akci na jeden dotek, když Kalda prodloužil hlavou míč do lajny nabíhajícímu Hejtmánkovi, který předložil „gólovku" Uhrovi. Tomu ale bohužel zakončení nevyšlo podle představ a tváří v tvář brankáři Brantic neuspěl. Za zmínku stojí i střela z voleje A. Goliase ke kterému se dostal jeden z odražených míčů v pokutovém území. Domácí nepolevovali a své útoky nejčastěji po stranách vedli k dalším příležitostem. Po jedné takové se hezky uvolnil J. Golias a přímo namazal znovu Uhrovi, který před poloprázdnou brankou nemohl minout. Osoblaha se konečně dočkala a vedla 1:0. Na druhý gól jsme nemuseli čekat dlouho. Na své polovině u lajny vybojoval ztracený míč Hejtmánek, zatáhl jej do středu hřiště, přihrál nalevo se rozbíhající Uhrovi, ten přenesl hru na druhou stranu na Kaldu, který tvrdou ranou z úhlu vyprášil hostujícímu brankáři rukavice. Míč přesto putoval do brány, ale dobíhající obránce jej (možná před, možná za brankovou čarou) odkopl. K jeho smůle ale jen k J. Goliasovi, který ho poslal angličanem defitivně do sítě. Osoblaha vyhrála první poločas zaslouženě 2:0 a mohla před druhou půlkou stavět na dobře pracující hře celého mužstva. Záloha dobře doplňovala útok a byla už vidět i určitá sehranost týmu.      
           Druhý poločas začal znovu aktivitou hráčů Slezanu. Některé příležitosti zůstaly znovu neproměněny až se míč dostal ke střídajícímu Pavlíčkovi, ten se ocitl s míčem téměř na rohu šestnáctky a vypálil. Míč se lehce otřel o jednoho z bránících hráčů a zaplachtil na zadní tyč za bezmocného gólmana. Pěkný gól a zdálo se, že je dobojováno. Do hry se dostali i všichni střídající hráči, jak domácích, tak hostů. Přišla ale komplikace, kdy právě jeden z hostujících náhradníků dostal míč v pokutovém území a dostal jej se štěstím za záda našeho brankáře. Za nedlouho se ocitl znovu v dobré pozici, ale nedal. Osoblaha už si zápas pohlídala a zaslouženě vyhrála 3:1. 
          Na čele tabulky se nic nemění, jak Jindřichov, tak Sv. Hora své zápasy zvládli. Příští zápas jedou osoblažští právě do Sv. Hory, kde se můžou poprat o 2. místo v tabulce.

Trenér:   M. Balicki
Sestava:   Tošenovský, Vašut, Hvížď, Krejčí, Luk.Tužinčin, Hejtmánek (Pavlíček). Štejdíř                  (Fahrenholc), A.Golias, J.Golias, Kalda, Uher (Lub.Tužinčin)
Branky:   Uher, J.Golias, Pavlíček 
Ne 29. duben 2012, 21:16:26 CEST
Honza Hejtmánek
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one