Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - Brantice 2:3

9.11.2013 FK Slezan Osoblaha - Sokol Brantice 2:3 (1:2)

Dnešní článek nemohu začít jinak, než poděkováním dlouholetému členovi Slezanu Osoblaha -  Pavlu Papadakisovi , velké ikoně osoblažského fotbalu, který po dlouhých letech opouští život v Osoblaze a další štěstí bude hledat ve Zlíně, kam se i s manželkou stěhuje.  Pavel  Papadakis byl po celou dobu života v Osoblaze nedílnou  součástí  Slezanu Osoblaha, ve kterém začínal fotbalovou kariéru, kdy platil za vynikajícího  hráče s organizačními schopnostmi na hřišti i mimo něj. Většinu fotbalového života prožil  v obranných  řadách mužstva, odkud řídil veškeré dění na hřišti. Po ukončení  hráčské kariéry  se přesunul na lavičku, kde začala další jeho bohatá kariéra spojená  trénováním Slezanu Osoblaha.  Jeho největším trenérským počinem byl bezesporu postup Slezanu Osoblaha z Okresního přeboru do 1.B třídy  v roce 1993.   V posledních letech  se i vlivem pracovních povinností na čas z fotbalu vytrácel, ale vždy se poté vrátil  a pomáhal s trénerskou činností  i s dalším děním kolem fotbalu v Osoblaze.  Před zápasem s Branticemi mu tak byl předán dárkový koš  s přáním hodně štěstí v jeho novém bydlišti. Ještě jednou tedy - DÍKY PALKO.

Teď už k samotnému zápasu s Branticemi, od něhož se neočekávalo nic jiného než tři body pro náš tým. Bohužel  jako v minulých zápasech, tak i v tomto jsme dokázali, že  " umíme překvapit ", ovšem v negativním slova smylu . Jelikož nás opět trápila absence několika hráčů byl do zbraně povolán čerstvý " čtyřicátník " Martin Kocián. Naši hráči však nedokázali  nic kloudného vymyslet na velice slabé Brantice, které za celý zápas vystřelily snad 4x na bránu a vsítily tři góly ! V neuvěřitelném festivalu zahozených šancí  našeho mužstva hrál velikou roli laxní přístup v zakončení domácích hráčů a to se bohužel stalo opět osudným pro získání tříbodového  zisku. Jaká proměna oproti zápasu ve Staré Vsi, která byla rozhodně lepším mužstvem než Brantice ! Tam ale řádil Danek Kalda, který tentokrát chyběl a opět jen potvrdil, že s jeho absencí schází  i gólový apetit našeho týmu a chadnokrevné zakončení  v nabídnuté šanci.  

V prvním poločase se do vedení dostaly Brantice, naši pak  zásluhou Honzy Pavlíčka dokázali vyrovnat, ale hosté poté dokázali dát gól a tak první poločas skončil hostujícím vedením  - 1:2. Ale ani tento poločasový výsledek nás nedokázal vyburcovat k lepšími výkonu a dokonce jsme povolily Branticím vstřelit i třetí gól. Andreas Golias pak ještě snížil na rozdíl jediného gólu a poté ihned po rozehrání hostujího týmu se k míči dostal Jožka Fiedor, ale svoji střelu nasměroval pouze do tyče. Utkání tak skončilo vítězstvím hostujícího týmu v poměru - 2:3 a samozřejmě taky velkým zklamáním pro domácí fanoušky.

Poslední utkání v tomto kalendářním roce bychom měli odehrát opět v domácím prostředí na to proti celku Nových Heřminov. Toto utkání je však stále ještě ve hvězdách , protože se jedná o předehrávané jarní kolo a o jeho sehrání  se rozhodne až na středeční schůzi OFS Bruntál.

                  Sestava :          Tošenovský

          Krupa               Tužinčin          Kocián           Šrubař

                Fiedor       Pavlíček      A. Golias       Balog

                               Hejtmánek     Korchan

Vedoucí mužstva : Hrádela

Út 12. listopad 2013, 20:14:37 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one