Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - Benešov 0:1 (0:0)

7. 9. 2013
Co říci k utkání v němž jsme byli jasně lepším týmem, ale opět jsme doplatili na naši největší slabinu a tou je proměňování šancí. Dá se říci, že zápas s Benešovem byl kopií utkání s Lichnovem . První poločas se nesl jen v dobývání branky soupeře. Hosté se na naši půli dostávali jen sporadicky. Jedinou jejich větší šancí byla střela benešovského hráče, který však z hranice penalty z pravé strany přestřelil naši svatyni, kterou střežil Honza Tošenovský.
To naši hráči měli v prvním poločase hodně šancí na vstřelení gólu, ale bohužel. Není nám v domácím prostředí přáno ! Nejprve Danek Kalda velmi šťastnou střelou z těžkého levého úhlu nastřelil spojnici břevna a levé tyče brankáře Benešova. Poté se zcela sám zjevil před brankářem Janis Golias, ale situaci špatně vyřešil. Poté se dvakrát v malém vápně motal míč v chumlu hráčů, ale nikdo není schopný jej doslova dokopat do brány. V neposlední řadě ještě zmíním gólovou hlavičku Tomáše Korchana po zahrávaném rohovém kopu Andrease Goliase, kterou však k údivu všech bravurně zlikvidoval hostující brankář.
A tak opět zafungovalo to staré známé a otřepané pravidlo " Nedáš, dostaneš ". Naši hráči se snažili vystavit hostujícího hráče do ofsajdové pasti, což však nevyšlo, tento hráč vzápětí dostal míč se kterým udělal dva rychlé kroky a poté překonal Honzu Tošenovského . Nutno říci, že v tuto dobu jsme již hráli v deseti lidech, neboť byl po druhé žluté kartě vyloučen Danek Kalda. Jelikož se poté již nic vážného nestalo, hosté si odvezli 3 body, které jim doslova spadly z nebe.

Sestava :
Vašut Tužinčin Štejdíř Korchan
Fiedor Pavlíček J. Golias ( ´75 Krupa ) A. Golias
Kalda Balog ( ´80 Urban )

Vedoucí mužstva : Krejčí
Čt 12. září 2013, 11:29:33 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one