Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Na vědomí všem hráčům FK Slezan Osoblaha!!!

     Fotbalová asociace České republiky (ve zkratce FAČR) je členský svaz organizací FIFA a UEFA a orgán, který organizuje fotbal v České republice. Do června 2011 se označoval názvem Českomoravský fotbalový svaz (ČMFS).[1]
       Všechny fotbalové soutěže, a to i v těch nejnižších třídách, se  hrály pod hlavičkou ČMFS.  V současné době dochází k přejmenování a přeorganizování. Do 20.2.2012 se musí všichni aktivní hráči fotbalového klubu Slezan Osoblaha a to ve všech kategoriích, tedy muži i žáci, vyplnit Přihlášku k členství ve fotbalové asociaci.  Tato změna je nutná u těch hráčů, kteří jsou stále aktivní a své zálibě, kopané, se budou věnovat i v příštích sezónách a letech.    Přihlášku musí vyplnit i ti hráči, kteří jsou z FK Slezan Osoblaha na hostování v jiných oddílech, tedy v Bohušově, Slezských Pavlovicích a podobně.  Zaregistrování se týká také vedoucích mužstev, trenérů, pořadatelů, zdravotníku, hlavních pořadatelů,  členů výboru, členu revizních komisí.  Tedy všech osob, které jsou ve vedení klubu a osob, které se píší do zápisu o utkání.    K vyplněné přihlášce je nutné přiložit hotovost ve výši 50,- Kč.  Jedná se o roční poplatek za členství ve Fotbalové asociaci, nejedná se členské příspěvky FK.
     Hráč, který nebude členem fotbalové asociace, nemůže nastoupit k utkání, jeho jméno nesmí být uvedeno v zápise o utkání.  V případě, že se tak stane, bude výsledek mužstva, za který takový hráč nastoupil kontumován a klub bude hradit správní poplatek (pokutu) za projednání .
Proto jménem fotbalového klubu žádám všechny hráče, aby si uvědomili důležitost této přihlášky  a  zárovně si rozmysleli, zda i nadále budou hrát za FK Slezan Osoblaha či v jiném klubu kopanou.  Toto vyplnění  přihlášky se týká všech hráčů, trenérů a dalších již uvedených ve všech soutěžích hrajících pod hlavičkou FAČR.

Út 24. leden 2012, 13:18:42 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one