Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

NA VĚDOMÍ HRÁČŮM, ČLENŮM FAČR A RODIČŮM

Od září roku 2012 je Fotbalový klub Slezan Osoblaha  členem Fotbalové asociace ČR. Pokud by se tak nestalo, nemohli by se naši hráči účastnit letošního, již rozehraného ročníku Okresních soutěží 2012/2013.  Hráči, kteří byli zaregistrováni, mohou nastoupit v mistrovském zápase. Jedná se o hráče, kteří zaplatili poplatek pro rok 2012 ve výši 50,- Kč a tento byl poté hromadně zaslán na účet FAČR, pod hlavničkou  FK Slezan Osoblaha. Zaregistrované byly také osoby, které jsou členy výboru, revizní komise a jsou nedílnou součástí mistrovských utkání (hlavní pořadatel, zdravotník a podobně).  Toto byla podmínka daná směrnicemi FAČR.

    Tímto dáváme na vědomí, že do 28.2.2013 z důvodu přeregistrování musí všichni hráči, kteří chtějí i nadále být členy FK Slezan Osoblaha a chtějí nastupovat v mistrovských utkáních za náš FK (či jiný), zaplatit poplatek za členství v FAČR ve výši :

 

ŽÁCI  :  100,- Kč

MUŽI :  200,- Kč.

 

 Z důvodu přeregistrování, budou dále zhotoveny nové registrační průkazy a k tomu účelu musí všichni hráči dodat své foto (jako na OP), odpovídající současné podobě.

 

    Žádám tedy  všechny hráče v kategorii MUŽI a ŽÁCI, kteří v současné době hrají za FK Slezan Osoblaha  a mají již zhotoveny registrační průkazy, aby  tak učinili v co nejkratším termínu.  Foto a odpovídající finanční částku  dodají trenérům svých družstev,  nebo předsedovi oddílu  Martinu Kociánovi. 

     Výměna registrace bude provedena hromadně, stejně jako vybraná částka za členství bude zaslána hromadně na účet FAČR.

 

    Kdo nebude mít novou platnou registraci s logem FAČR, nemůže nastoupit v jarní části sezóny.

 

                                                    Děkuji za pochopení.

 

                                                                                                      Martin Kocián

                                                                                                     předseda oddílu

Čt 22. listopad 2012, 22:54:41 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one