Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg

Muži : Slezan Osoblaha - Sl. Rudoltice 0:3 (0:2)


28. 9. 2013

Sraz hráčů před samotným utkáním nevěštil nic dobrého, neboť v kabině se sešlo pouze 11 hráčů ! K očekávaným absencím ( Lukáš Tužinčin, Tomáš Štejdíř, Danek Kalda ), se zcela nečekaně přidali další tři hráči základního kamene naší sestavy ( Honza Pavlíček, Marek Vašut, Honza Tošenovský ). Nevím komu to posledně tři jmenovaní dali vědět, že nepřijdou k zápasu !!!  Do hry tak musel od prvních minut naskočit Honza Hejtmánek, dlouhodobě laborující se zraněním zad a také Janis Golias, jenž měl potíže s kolenem.

    Před výbornou diváckou kulisou se začátek zápasu   nesl  v oboustranně bojovném tempu, což jinak v derby ani jinak nejde. O něco lepší byli však hosté, kteří rychlými brejky prověřovali naši obranu i brankáře.  Zatím jsme však odolávali. V  25 min. jsme však hosty pustili do strašně laciného vedení, kdy ve skrumáži před naši bránou nejsme schopni  odkopnout míč  do bezpečí.  Hostující hráč tak poslal  " šouráka " z hranice malého vápna směrem na bránu, tento se ještě otřel o levou tyč naší brány a pak se doslova dobelhal za brankovou čáru - 0 : 1 .  Další rána pak přišla ve 37 min., kdy  útočník  postupoval z pravé strany směrem k naší bráně. Krejčí mu dal však hodně volného prostoru a tento hráč poté z rohu šestnáctky trefil míč přesně k   bližší tyči a rozjásal tak své hráče i fanoušky podruhé v zápase - 0 : 2.  Sice krutá , ale nyní tvrdá realita.

   Ve druhém poločase bylo snahou s výsledkem " něco udělat ". Hrálo se však pouze od šestnáctky k šestnáctce , s tím, že jsme nebyli schopni ani vystřelit a hlavně trefit  bránu soupeře. Hosté prostřídali tři hráče a ti se snažili dělat vítr v našich řadách, kdy jeden ze střídajících pronikl pravou stranou  až k autové čáře naší brány, odkud poslal střílený centr. Ten se však naštěstí těsně vyhnul a poté skončil v zámezí. Žádné vyložené šance již nepřicházeli, jen fauly, hádky a vše ostatní co k zápasu nepatří.  V závěru utkání pak ještě zatloukl  poslední hřebík do našeho zmaru Marek Burián, který postupoval sám na našeho brankáře, kdy  mu ještě stačil udělat kličku doleva  a poté poslat míč do brány - 0 : 3.

Naše čtvrté domácí vystoupení tak skončilo opět prohrou a opět bez jediného bodu s velice nelichotivým skóre 1:7 ! Hraje se sice na góly, ale v předešlých zápasech jsme byli aspoň lepším týmem.  Dnes však určitě ne a tak Rudoltice zaslouženě vyhrály.  Když to nejde doma, musíme bodovat venku a to hned tuto sobotu na horké půdě Karlovic. Poté nás doma čeká lídr tabulky Chomýž a následně zajíždíme do  Vrbna. A to je vražedná kombinace.

 

 

Sestava :                Urban

      Šrubař        Krejčí       Krupa           Korchan

Fiedor           J. Golias           A. Golias             Balog

    Hejtmánek    (´45 Hrádela )          Lub. Tužinčin

St 2. říjen 2013, 14:42:55 CEST
Dan Kalda
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one