Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Muži : Osoblaha - Zátor 0:2

12.4. 2014 Osoblaha - Zátor 0:2 (0:2)
Jak hodnotit zápas, ve kterém jsme si ani pořádně nevytvořili žádnou gólovou šanci a ani jsme pořádně nevystřelili na bránu hostujícího brankáře  ? Bez tohoto určitě žádné góly nedáme !  Když k tomu přičteme fatální chyby naší obrany, nemůže z tohoto vyjít nic jiného než import bodů z našeho hřiště. A i když mužstvo Zátora nebylo kdovíjak lepším soupeřem, tak na rozdíl od nás ty dva góly alespoň dalo.  Na rovinu si můžeme říci, že nás v jarní části čekají záchranářské práce související s udržením v Okresním přeboru, nicméně nás nyní čekají dva těžké venkovní  zápasy a to na půdě Světlé Hory a letos velmi dobrých Slezských Rudoltic.
Ale také nějaké pozitiva k zápasu. Z doslechu jsem se dozvěděl, že nejlepším hráčem našeho mužstva byl Jožka Fiedor, který příkladně bojoval celý zápas a nevypustil jediný souboj. Daší kladnou událostí byl pak poté fakt, že cca po 10 letech opět oblékl dres našeho týmu Robert Skotnica, který se rozhodl opět vzkřísit svou kariéru.
Sestava :
                                Tošenovský
            Fiedor        Krupa       Tužinčin         Šrubař
           Hejtmánek    A. Golias  Pavlíček   Korchan ( ´60 Skotnica )
                             Balog                  Kalda  ( 60´Urban )                  
 
Vedoucí mužstva :  Hrádela
 
Út 15. duben 2014, 19:06:45 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one