Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Muži : Osoblaha - Světlá Hora 0:1 (0:1)

21.9. 2013 FK Slezan Osoblaha - TJ Světlá Hora

    Ve třetím domácím zápase přijelo na naše hřiště mužstvo Světlé Hory. Ve dvou předešlých domácích utkáních jsme nezískali ani bod a tak bylo velkou touhou tento domácí bodový půst  prolomit v zápase s tímto soupeřem. Základní  jedenáctku poskládala naše trenérská legenda Pavel Papadakis. Asi největší změnou  v sestavě byla zařazení Krejčího na pozici stopera a přesun Tužinčina, který zde odehrál dosud všechna odehraná utkání  v této sezóně na místo levého záložníka.

   Úvodní minuty však patřily našemu soupeři, který měl míč častěji na svých kopačkách a udával tak počáteční tempo zápasu. Od přibližně desáté minuty jsme však hru vyrovnali a začali se prosazovat v křídelních prostorech, odkud jsme se tlačili  k bráně Světlé Hory. Takto se do dobré šance dostal Korchan, jehož tvrdou střelu levou nohou z levé strany  konečkami  prstů zkrotil hostující brankář.  Poté se ve slibné šanci ocitl Štejdíř, který z levé strany dostal míč na hranici pokutového území, ale místo střely volil ještě další zbytečnou přihrávku.  Další výborným zákrokem se pak opět zaskvěl hostující brankář, to když z pravé strany,   po zahrávané standardní situaci chytil u své levé tyče Štejdířovu hlavičku.  Hosté však neustále hrozili z rychlých a nebezpečných brejků. Jeden takový ještě vyřešil skvělým zákrokem Tošenovský, po další ztrátě míče našich hráčů ve středu hřiště však již kapituloval a hosté se tak na konci prvního poločasu dostali do jednogólového vedení .

 Druhý poločas byl pak velice vyrovnaný, hra se přelévala z jedné strany na druhou. Hosté z přímého kopu trefili spojnici naší brány. V největší šanci zápasu se však ocitl Korchan, který dostal z levé autové čáry  centrovaný míč, který podběhl domácí brankář,  až na brankovou čáru. Nedokázal  jej však bohužel  usměrnit do brány ... .   Poslední střelou na bránu v zápase byla střela A. Goliase, který sek ní dostal do dlouhém zahrávaném volném přímém kopu z naší poloviny.  Míč, který propadl přes obránce až k němu, však nedokázal trefit silněji a jeho slabou střelu hostující brankář v klidu pokryl. Poté již byl rozhodčím p. Birdáčem zápas ukončen.

Nutno podotknout, že posledních 30 minut zápasu  jsme dohrávali pouze o devíti hráčích, po dvou vyloučeních na naší straně. Jedno zcela zbytečné vyloučení  pro  " mluvení ", druhé pak po dvou faulech.  

V sobotu nás pak čekají  v očekávaném derby rozjeté Sl. Rudoltice. Prosadíme se konečně, nebo bude trápení pokračovat ?

                                   Sestava : 

               Vašut     Krejčí    Krupa    Korchan

  Fiedor ( ´85 Urban )      Pavlíček       Štejdíř             Tužinčin

            Balog ( 65´ Hrádela )           A. Golias


Na lavičce zůstal : Šrubař

Mužstvo vedl : Papadakis

Út 24. září 2013, 18:40:40 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one