Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Muži i žáci 6 kolo

  SOBOTA 1.10. 
   Žáci přišli o cennou výhru
        v závěru utkání 

Ž : Bruntál - Osoblaha 1:1 (0:0)
Branka : Radim Peterka
Sestava : Dominik Hrádela, Adam Bernaťák, Alex Novotný, Radim Peterka, Vojtěch Čihánek, Martin Krejčiřík, Matěj Dymáček, Filip Pedack, Ondřej Krupa, Josef Krupa, Nicolas Miovský, Jirka Baláž
Trenér : Tomáš Hrádela 


 Muži stupidně prohráli
   Heřminovy - Osoblaha 2:0

Příčiny prohry ? Bohužel opět v neproměňování jasných gólových příležitostí - mmj. Andreas Golias, neproměnění a doslova zahození penalty v podání Jožky Krupy a dvě individuální chyby brankáře Karla Kočího, které byly přetaveny ve dva góly domácích. 
První poločas byl z naší opět hodně špatný. Velmi málo vyhraných osobních a hlavně hlavičkových soubojů v ofenzivní činnosti. I přes to jsme si vytvořili dvě dobré gólové příležitosti. Do první se dostal  Pavlík, ale ve vápně mu byl míč těsně odkopnut již od střílející nohy. Do druhé šance se pak dostal Balicki, ale jeho střelu domácí gólman pokryl. Domácí kontrovali dvěma šancemi,  s první si poradil  Kočí dobrým zákrokem, druhá pak skončila na jeho pravé tyči. Pak však přišel smolný gól, kdy dlouhý míč od autové čáry skončil v naši síti po Kočího " Mám ". 
Druhý poločas jsme bohužel začali tak jak jsme končili první. Domácí byli všude o krok dříve. Nám dělal velké problémy terén a agresivita domácích. Domácí se pak dostali do tlaku, kdy za sebou zahrávali snad 5 rohových kopů, kdy bohužel po jednom z nich  po velkých zmatcích míč skončil v naší bráně. Nastartovat náš tým a snížit stav utkání mohl  Krupa. Nabídnutou  šancí v podobě zahrávání penalty, ale  prachprostě zahodil. I přes to jsme se dostávali do dalších a dalších šancí.  Golias dvě obrovské šance, které chtěl  řešit pro oči diváka , rovněž doslova léžerně zahodil. Hejtmánek se přes šestnáctku a hradbu obrany dostal k zakončení, ale bohužel střela mu nesedla. V další šanci byl Farenholc, který byl zcela sám před brankářem, ale levou nohou zakončoval velmi velmi slabě. Domácí se dostávali rovněž do šancí , ale  Kočí  dvakrát bravurně zakročil. Nic extra dalšího se v zápase již pak nestalo a tak mohli domácí slavit. 
Poprvé jsme v této sezoně nevstřelili gól a bez toho na vítězství pomýšlet nelze... 


Sestava : Kočí - Vašut, Krejčí, Krupa, Šrubař  - Hejtmánek, Balicki, Golias, Přibyla (´46 Beneš ) - Urban, Pavlík (´70 Farenholc ) 
Na lavičce zůstali : Skotnica, Kundráč, Kocián
Vedoucí mužstva : Dan Kalda, Janis Golias
S praporkem na lajně : Zetek 
Čt 6. říjen 2016, 16:44:31 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one