Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Malá Morávka - Osoblaha

Malá Morávka  -  Slezan Osoblaha  5:3 ( 2 : 0 )

Dnes budu velice stručný. Začnu přípravou na samotný zápas. Přece nejde, abychom jeli v  jedenácti lidech na venkovní zápas !!! Navíc s klukama, kteří nehráli ostrý zápas nevím jak dlouho. Ovšem cením si toho, že s námi nakonec jeli. Bez šesti hráčů základní sestavy ( nikde ovšem není psáno, že i s těmito hráči by jsme hráli lépe ) jsme i přes to do Morávky jeli s jasným cílem a to odvézt si tři body. Bohužel jsme si nejspíš mysleli, že se Morávka porazí sama. První poločas byl z naší strany tragický, jako je tomu ovšem v poslední době pořád. Domácí hráči na nás jak se říká vletěli a bylo z toho rychlé dvougolóvé vedení. V jejich bráně chytal snad 50-iletý chlap, na kterého nebyli  schopni pořádně vystřelit. Před zápasem to tam každý, místo pořádného rozcvičení, pere ze šestnáctky. A v zápase nic.

Druhý poločas ? Vypadalo to na velkou ostudu. Jejich nezachycené brejkové situace, špatně bráněný rohový kop rázem to bylo 4 : 0 !  Tento stav se nezamlouval celému našemu týmu, ale co jsme proto dělali ? Dál kupili jednu chybu za druhou. Naštěstí chybovali i domácí hráči a z toho pramenily dva naše góly v podání Tomáše Korchana a  Romana Mondeka - 4 : 2.  Najednou nám to šlo. Balon rychle od nohy a narážečky mezi sebou. Střelba po bráně. Dlouhé míče do jejich šestnáctky a domácí začali mít problémy. V těchto pasážích jsme i měli na vyrovnání. Šance tam na to určitě byly. Ovšem další jejich rychlý útok špatně vyřešil Krejčí, který v mlýnici před naší bránou neodkopl míč z malého vápna. Domácí hráč pak pohodlně  zavěsil  - 5 : 2. Romanem Mondekem jsme poté ještě dokázali snížit na 5 : 3, ale to bylo již vše.  To že jsme dostali jen " pětku " můžeme ještě děkovat Vencovu Červenkovi, neboť nad jeho některými zákroky se podivovali i domácí hráči.  Zklamal tentokrát střed obrany. Dostat tolik gólů se nemůže stávat.

Ale abych jen nekritizoval,  chci vyzdvihnout výkon Lukáše Tužinčina. Ten snad neprohrál jediný osobní souboj a vybojoval spousty míčů. Dále pak Tomáše Korchana, který se neustále pohybem snažil nabízet svým spoluhráčům. A taky Romana Mondeka, který měl na víc než " jen " na dva góly.

Budiž k nám příštý týden Světla Hora milosrdná ! Co se musí změnit ? Vše !!! Přístup, nasazení, bojovnost. Ale to je stále dokola. Končím, protože mně to neskutečně sere !!!

Branky : Mondek 2 x, Korchan

Sestava :            Červenka

         Kundráč,  Hvižď,  Krejčí,     Tužinčin

         Fiedor, Hejtmánek,  Mondek,  Korchan

                    Golias,   Pavlík

Trenér : Balicki         , na střídačce : nikdo !!

Po 27. květen 2013, 13:12:03 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one