Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg

Malá Morávka - Osoblaha

      Sobota 30.4. 2011
MALÁ MORÁVKA - OSOBLAHA 2:0 (1:0)

 Sestava: Tošenovský, Vašut, Krupa, Dostál, Korchán, Uher, Štejdíř, A. Golias, Luboš Tužinčin (80. Farenholcz), Kalda, Orava (65. Balog)


                V sobotu odehráli osoblažští muži své šesté jarní kolo v Malé Morávce a chtěli pokračovat v dobrých jarních výsledcích. Domácí se pyšní nejmenším hřištěm v okresních soutěžích a svého soupeře zde dokáží svým osobitým stylem hry vždy hodně potrápit. Nátlaková hra ze strany domácích plná kontaktu a osobních soubojů tentokrát Osoblažským neseděla a Osoblažští působili oproti předchozím utkáním ospalým dojmem, kdy výsledkem zápasu byla první porážka v jarní části a to v poměru 2:0 pro Morávku. Smutnou tečkou za zápasem je zbytečná červená karta, kterou obdržel A. Golias, a to za nesportovní chování.

Další utkání odehrají hráči Osoblahy v sobotu dne 7.5.2011 na domácím hřišti, kdy soupeřem jim bude Třemešná. Přejme si, ať Osoblažští předvedou lepší výkon a Třemešnou porazí.

   

So 22. červen 2019, 19:22:18 CEST
Dan Kalda
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one