Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Zátor - Slezan

        Sobota 17.10. 2015

           Muži vydřeli vítězství !!!!

SK Zátor - FK Slezan Osoblaha 2:3 (1:0)


Osoblažští muži odjeli na hřiště Zátora s možnosti již pouze překvapit. Jako jediní nezískali do tabulky zatím ani bod a Zátorští získávají body pouze doma. Ještě v pátek nebylo jisté, zda vůbec k utkání osoblažští odcestují s dostatečným počtem hráčů a co je důležité, v jakém vůbec složení. Bohužel jsme v takové situaci, že pokud jeden hráč nepřijde, mění se celková sestava. Nakonec vše dobře dopadlo a hrálo se. Prvních 10 minut bylo děsivých. 11 domácích hráčů a rozhodčí jasně dali najevo, kdo je domácí. K rozhodčímu lze pouze říci, ten se tam cítil opravdu jako doma, letos asi 3 utkání co tam pískal. Zatímco, hostující trenér Kocián se mohl ukřičet, osoblažští i se štěstím odolali a při prvním rychlém brejku dal Korchan jasně najevo, chceme body, jeho střelu brankář se štěstím vyrazil. Pak však přišla nepozornost a domácí po rohu dali první branku. Osoblažští měli snahu, v průběhu první půle hru vyrovnali a začali i domácí přehrávat, ale rozhodčí byl proti. Druhá půle byla ze strany osoblažských lepší. Hned v úvodu srovnal po rychlé akci Korchan. Pak Osoblaha svého soupeře přehrávala, ale chybělo zakončení. Skóre se otočilo v 73. minutě, kdy Kalda dal po rohu klasickým angličanem hlavou druhý gól. Kdo čekal, že osoblažští domácí dorazí, tak se spletl. Opět po vstřelené brance se osoblažští nesmyslně zatáhli až po vlastní pokutové území a přestali hrát. Domácí toho využili a v 76 minutě vyrovnali. Pak měli i další příležitosti, ale nedali. Nedáš dostaně. Osoblažští se opět nadechli a v 81 minutě dal třetí branku hostí Fiedor. I přesto, že rozhodčí se snažil domácím pomoci, osoblažští udrželi důležité vítězství a připsali si první tři body.

Branky : Korchan, Kalda, Fiedor

Jak se vyvíjelo skóre ? 
1:0  - 25 min. 
1:1  - 48 min. Korchan
1:2  - 73 min. Kalda
2:2  - 76 min.
2:3  - 81 min. Fiedor


Sestava : Kočí - Kundráč ( ´55 Krupa ) , Kalda, Kocián ml., Šrubař - Fiedor, Vašut, Farenholc ( ´70 Sulek ) , Urban - Konvička ( ´85 Tošenovský ) , Korchan 
          
Vedoucí mužstva : Hrádela
Trenér : Kocián 
St 18. listopad 2015, 17:22:51 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one