Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Zátor - Slezan

     Sobota 16.5.
           
           Zátor - Slezan 6:2 (3:1)

           Branky :  A. Golias 2x

Sestava : Červenka - Vašut, Balicki, Kalda, Šrubař - Fiedor, Krejčí, A. Golias, Hajduk - Korchan, Skotnica

Bohužel jsme opět k utkání odcestovali pouze s 11 hráči !!! První poločas byl z naší strany ještě docela dobrý, druhý poločas pak vinou Renkova vyloučení byl už hodně špatný. Všechny góly jsme dostali doslova z  malého vápna. Žádná střela zpoza šestnáctky, nebo po centru. Góly i po našich chybách a zaváháních, ale o tom to je.  Domácí šli brzo do vedení, mohli jsme rychle vyrovnat, ale Krejčí trestuhodně zahodil střelu hlavou po rohovém kopu. Vyrovnání tak zařídil A. Golias z penalty po faulu na Tomáše Korchana. Prakticky z rozehrání jsme dostali gól a pak další, který možná byl, možná nebyl. Danek Kalda vykopával střelu z brankové čáry, ale pomezní domácích jej samozřejmě viděl celým objemem za čárou. Poločas tak 3:1, zvlášť když domácí se jakoby ukolébali a víc nechtěli hrát. 
 Druhý poločas však začal špatně, neboť Renek Hajduk byl po druhé žluté vyloučen. Domácí dali po chvíli na 4:1 a pak zase trochu přestali hrát. My jsme opět snížili penaltou A. Goliase po ruce domácího hráče v pokutovém území - 4:2.  Ale domácí pak opět zapnuli a výsledek je takový jaký je, přičemž mohl být i vyšší.
Jediné utkání jsme odehráli v optimální sestavě a to se Světlou Horou. Zbytek je s účastí hráčů k zblití. Špatná komunikace trenéra s hráči ? Možná, ale určitě i samotný přístup k zápasu, že pane Tužinčine. Radši se ožrat a nechat kámoše ve štychu.

So 23. květen 2015, 23:56:51 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one