Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Vysoká - Slezan

        Sobota 14.11. 2015
        Předehrávka jarního kola

Kluci bojovali, ale na vytoužený bod nedosáhli

  Vysoká - FK Slezan Osoblaha 2:1 (1:0) 

Poslední utkání sezóny a problémy odcestovat do vesnice vzdálené 10 km... Už se konečně někteří probuďte !!!! Do zápasu jsme nastoupili v deseti lidech a Vysoká měla tak logicky převahu, hlavně ve středu hřiště. Brzo jsme v cca 9 min.  inkasovali smolným gólem po skrumáži v našem vápně. V cca 20 min. jsme byli již v jedenácti lidech, ale Vysoká přesto více držela míč. My jsme se hodně spoléhali na Andrease, který se snažil držet míč a dohánět domácí k faulům. Vysoká chodila do rychlých brejků, ale nic vážného z toho nehrozilo. My moc šancí v první púli neměli. Za zmínku stojí hezký přímák od Andrease, který jen těsně minul pravou šibenici a tak skoro sólo Jožky Krupy, které včasným a těsným  vyběhnutím zlikvidoval domácí gólman.
Do druhého poločasu již nenastoupil pro zranění Tomáš Hrádela  a vystídal jej Marcel Sulek, který se blýskl sólem od autové čáry z poloviny hřiště až do šestnáctky domácích , kde však dlouho otálel se střelbou až o míč přišel.  Domácí pak přidali druhý gól, když po centru a následné hlavičce smolně změnil směr míče špičkou své kopačky Zdeněk Krejčí a dal si tak vlastní gól. Ale nevzdali jsme se - Andreas se dostal kličkami do šestnáctky, kde opět prováhal dobrý okamžik ke střele. Při další takové akci byl již v šestnáctce faulován a v 80 min.  penaltu zkušeně proměnil Jožka Krupa. Přes naši snahu vyrovnat jsme si však již nic nevytvořili a prohráli tak i poslední zápas.
 Díky všem  hráčům,  že makali od začátku až do konce.
Díky taky Vencovi Kaldovi, že do toho jde s náma.

Teď si všichni odfrkneme, přes zimu potrénujeme a na jaře začneme úplně odznova.
 
 Branka : Krupa ( z pokutového kopu )

Sestava : Grohmann - Šrubař, Krejčí, Krupa, Hrádela (´45 Sulek ), Kocián ml - Fiedor, A. Golias, Kundráč - Farenholc, Konvička

Vedoucí mužstva : Václav Kalda
St 18. listopad 2015, 11:21:24 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one