Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Vrbno - Slezan

          Sobota 16.4.            

Muži odjíždějí z Vrbna s debaklem
Vrbno - Slezan 6:2 (5:0)
Branky : Korchan, Hejtmánek

 

Druhý jarní zápas odehráli Osoblažští muži ve Vrbně pod Pradědem, kde se Osoblažským v poslední době vždy dařilo. Tentokrát ale bylo vše jinak. Po výhře nad Starým Městem byli asi někteří hráči zřejmě namlsaní a snad až příliš sebevědomí. Také se na hře osoblažských do jisté míry projevily i čtyři nucené změny v sestavě.

První půle se stala pro Osoblažské pohromou. To, co Osoblažští předvedli, byl nejhorší výkon celé jarní části, včetně přátelských zápasů. Špatný pohyb hráčů, velké množství ztracených přihrávek, nepřesnosti a v útočné fázi jsme nedokázali vůbec udržet míč na půli soupeře. Celkem 10x jsme se dokázali za první půli přiblížit k velkému vápnu soupeře. Domácí převyšovali naše hráče rychlostí, technicky i důrazem. V průběhu 16. až 25. minuty jsme obdrželi tři branky. Šance na snížení přišla v 33. minutě, ale místo zakončení hlavou, jsme tutovku překombinovali. Trest byl jasný, další dvě zbytečné branky do půle, ale k tomu je nutné dodat, že nejméně další 4 tutovky domácí nedali. Všechny branky v první půli byly zcela zbytečné.

Do druhé půle šli Osoblažští s tím, že je nutné ukázat, že fotbal umíme alespoň trochu hrát a že se chceme v Okresním přeboru udržet. Ovšem v 54. minutě, další zbytečná branka, kdy zcela volný hráč dorazil vypadnuvší míč našeho brankaře do sítě. To již mnozí fandové domácích skandovali 16:0. Domácí, vědomi si převahy ubrali, což vedlo ke snížení na 6 :1, kdy se prosadil Korchan. O 3 minuty na to nedal Vašut do prázdné brány. Domácí vystřídali během krátké chvíle 4 hráče, což vedlo ke snížení jejich tlaku a Osoblažští postupně vyrovnali hru. Další branku Osoblažští vstřelili v 75. minutě, kdy míč dorazil důrazný Hejtmánek. Utkání se pak dohrávalo ve vyrovnaném tempu, obě mužstva chtěla útočit. V samém závěru ještě domácí dvakrát nastřelili tyč a v nastaveném čase předvedl Osoblažský brankář Grohman svůj nejhezčí zákrok odpoledne. Robinzonádou jako z televize vytáhl míč z levé šibenice. Tento zákrok ocenili i domácí fandové.

Co říci k zápasu. V první půli jsme na hřišti vůbec nebyli, v druhé půli jsme se alespoň trochu v některých fázích soupeři vyrovnali, ale to je hrozně málo. Tento zápas nám vůbec nevyšel, doufejme, že tak hrozný výkon byl poslední v jarní části.

Sestava:                  Grohman

 Vašut Krupa Balicki (Kocián M. ml) Šrubař ( Kundráč )

Fiedor          Pavlíček         Hejtmánek          Sulek

                      Golias A.          Korchan

Na lavičce : Červenka

Trenér: Kocián

Pá 22. duben 2016, 09:11:17 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one