Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Vrbno - Osoblaha 1:2 (1:0)

19.10. 2013

   Na  Vrbenském " letišti " se nám daří, protože poslední jarní zápas jsme tu dokázali zvítězit 2:1 a i v minulosti jsme zde dokázali odehrát zápasy se slušným výsledkem a tak jsme tajně doufali, že by jsme mohli bodovat i tentokrát.

   Do vedení šli však domácí a to v cca 10 min. , kdy po se po centru z pravé strany dostal míč  na malé vápno, odkud jej domácí útočník dopravil skluzem do brány - 1:0. Naši hráči hrozili většinou rychlými brejky přes Tomáš Korchana, který opět dostal šanci v útočné řadě, ale bez úspěchu. Domácí hráči se hodně prosazovali po křídleních prostorech a byli tak v prvním poločase lepším mužstvem.

  Ve druhém poločase ,  po vzájemném oťukávání , naskočila 60 min. a s ní vyrovnání našeho mužstva. Lukáš Tužinčin zahrával " bekovku " od naší brány, hlavičkový souboj vyhrál Tomáš Korchan, kdy míč se dostal k Honzovi Hejtmánkovi, který jej ještě posunul kousek za šestnáctku k Honzovi Pavlíčkovi a ten, jak je jeho zvykem, nechytatelnou pumelicí  rozvlnil síť domácího brankáře - 1:1.   Akce na čtyři doteky a nádherná střela, co k tomu dodat víc.

 V cca 70 min. bylo ještě líp, kdy Honza Hejtmánek napadl rozehrávku obrany Vrbna, vybojoval míč u brankové, autové čáry a poslal jej na hranici pětky, kde již číhal Tomáš Korchan, který se v takových situacích zpravidla nemýlí  a střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci - 1:2.

 Domácí se s tímto výsledkem nehodlali smířit, což je pochopitelné, a snažili se aspoň o vyrovnání zápasu. Naši hráči však již nedopustili žádné drama a udrželi velice důležité vítězství .

Branky : Pavlíček, Korchan

 

    Sestava :             Tošenovský

Vašut         Krupa            Tužinčin             Šrubař

Fiedor         Pavlíček          Štejdíř             Balog 

                Hejtmánek             Korchan

 

 Na lavičce zůstal : Urban
Po 21. říjen 2013, 13:53:31 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one