Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!
             Sobota  14.9.
         Muži skolili Úvalno 
FK Slezan Osoblaha         3  (1)
TJ Družstevník Úvalno    1  (0)

1:0 - 37min. Korchan
2:0 - 66min. Pavlík
2:1 - 88min. ( penalta ) 
3:1 - 89 min. Korchan

Sestava : Tošenovský - Vašut, Luk. Tužinčin, Balicki, Šrubař - Hejtmánek, A. Golias, Peterka, J. Golias - Balog, Korchan
střídali : Štejdíř, Pavlíček, Pavlík, Beneš, Rác


Krásné počasí, výborná a hojná divácka kulisa a nakonec  vítězství pro naše barvy. Co víc si přát ?. Ale pěkně popořádku.
Do Osoblahy zavítal hodně kvalitní soupeř, který se určitě netají postupem do Okresního přeboru. V samotném zápase to taky bylo znát. Do první šance se dostali právě oni, kdy se po závaru v šestnáctce dostali ke střele, která trefila Tošenovského , následná střela po odražení šla již mimo. My odpověděli J. Goliasem, který po levé straně zatáhl míč a předložil vzduchem Balogovi před odkrytou kasu, ten jej však nedokázal usměrnit a míč šel mimo. Potom opět hosté po kiksu Tužinčina, šel hostující hráč sám na Tošenovského, ale po přelobování šel míč hodně vedle levé tyče. Na druhé straně se  opět agilní J. Golias dostal k zakončení z levé strany, avšak bránu přestřelil. Hosté se dostali ještě do jedné šance,kdy v dobré pozici mezi penaltou a šestnáctkou šla  střela útočníka naštěstí nad břevno. Až Korchan zlomil bezgólový stav, kdy po přiťuknutí Baloga přesprintoval stopera hostí a přesnou střelou k pravé tyči zařídil vedení pro naše barvy - 1:0. Takto skončil i první poločas. Ve druhém si prakticky hosté již nadějného nevytvořili, my naopak jsme mohli navýšit vedení po rychlém přechodu do útoku Balogem, který z pravé strany sprintoval s míčem u nohy do šestnáctky, ale trochu akci zpomalil a následnou přihrávkou přes celé vápno na osamoceného J. Goliase domácí odvrátili. Až po rohovém kopu se dostal k odraženému míči ve vápně Pavlík a nekompromisně zakončoval - 2:0. Hosté se pak dostali ke standardní situaci v našem vápně, kdy Vašutem odkopnutý míč  od nohou útočícího chytal Tošenovský do rukou a bylo pískáno. Jedenáctičlenou zeď však naštěstí nepřekonali. Místo abychom si pohlídali v klidu dvoubrankové vedení, tak jsme ještě hosty trošičku dostali do hry zbytečným faulem Balického, po kterém se kopala pentle a která byla s přehledem proměněna - 2:1. Avšak takřka po rozehrání dodal pro naše barvy úlevu a klid Korchan, který se po přihrávce Peterky s míčem otočil cca 22m od brány a krásnou střelou levačkou nedal hostujícímu gólmanovi žádnou šanci - 3:1. To hosty již definitivně zlomilo a v závěru se již nic vážného nestalo. Konec , tři body a důležitá výhra !
St 18. září 2019, 11:14:26 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one