branky : 5x Erik Pokuta, Martin Krejčiřík

Třemešná -  Osoblaha 0:5 (0:2)
branky : 2x Korchan, Peterka, Krejčí, Baláž

Sestava : Juřík - Rác, Balicki, Pavlík, Šrubař, Balog, Peterka, Pavlíček, Kotlár - Korchan, J. Golias
střídali : Hejtmánek, Baláž, Krejčí

Nádherné počasí, babí léto, ale první poločas z naší strany opravdu nebyl k pokoukání, fotbal praticky v chůzi, naprosto jsme se přizpůsobili domácím... Bez náběhu, bez pohybu, všichni v chůzi...
I přes to jsme měli velkou šanci zkraje zápasu, ale Balog v dobré pozici přestřelil... A od toho jako by se odvíjel zbytek poločasu , pomalý fotbal a nepřesný  z naší strany. Nicméně jsme v polovině zápasu díky a nejprve zásluhou Korchana -, kterému předložil míč na podnose Balog a a poté hezkým lobem Peterky po přihrávce Pavlíčka šli do poločasového vedení 0:2.
Ve druhém poločasu jsme domácím  téměř nedovolili vůbec nic a sami jsme dokázali ještě třikrát skórovat postupně Korchanem, Krejčím  a Balážem. Spousta šancí přitom ještě zůstala nevyužita !!!
St 30. říjen 2019, 21:27:24 CET