Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg

M : Světlá Hora

Sobota 26.9.,15:30hod.
  Vezeme zasloužené 3 body
Světlá Hora - Osoblaha 1:4 (0:2)

Vývoj skóre : 17min. 0:1 J. Golias
                        31min. 0:2 Korchan
                        41min. ČK domácí hráč
                        68min. 0:3 Korchan
                        74min. 0:4 Balog
                        78min. 1:4 ( penalta ) 
Sestava : Tošenovský - Pavlík, Krejčí, Vašut, Rác - Balog, Pavlíček, A. Golias, Kotlár - J. Golias, Korchan
Střídali : Šrubař, Kocián


 Konečně jsme protrhli střeleckou smůlu a podařilo se nám vstřelit 4 branky ze hry. V docela chladném počasí se začal hrát trochu opatrný fotbal až do šance J. Goliase, který měl jako první dobrou příležitost ke skórování, ale domácí brankář jej vychytal, vzápětí na druhé straně velmi dobrý zákrok předvedl i Tošenovský . Pak se  ale J. Golias dostal k odraženému míči v šesnáctce a střelu pod víko nás dostal do vedení. Byli jsme lepším týmem s dobrou přihrávkou a kombinací . Druhý náš gól přidal Korchan , k němuž se odrazil centrovaný míč a ten jej z nelehké pozice poslal do brány. Korchan měl i další příležitosti, nejprve e po přihrávce J. Goliase napálil míč pouze do břevna. A pak dlouhu zpravovával míč ve vápně až střelu zblokoval domácí hráč. Dobrou přihrávku přes šíři vápna posílal i Kotlár, ale J. Golias nedosáhl. Téměř na konci prvního poločasu domácí hráč udeřil Vašuta a ještě mu plivnul do tváře, za což byl po právu odměněn červenou kartou. 
Druhý poločas by se zdál, že pro nás bude jednoduchý hrát proti desíti lidem, ale domácí zlobili v rychlých brejcích. Až  gól Korchana nás definitivně uklidnil , kdy mu míč po dobré akci a centru posadil na hlavu J. Golias. Měli jsme hodně dobrých možností vstřelit další góly , ale nedařilo se nám akce dotáhnout až do finální podoby. Standardku na hranici šestnáctky  vybojoval dravým průnikem Korchan , ale J Golias střelu poslal doprostřed na připraveného gólmana. Ale přeci jen jsme se dočkali čtvrtého gólu díky Baloga, který využil chyby brankáře , kdy mu vypadl střílený míč. Domácí poté dostali v závěru šanci ke zmírnění výsledku v podobě pokutového kopu po faulu A. Goliase,  ale střela šla do tyče. Cca po pěti minutách dostali druhou šanci opět z penalty tentokrát však po úplně vymyšleném faulu, kterou proměnili.
Ve zbytku utkání se již nic nestalo a my tak mohli slavit důležitou a zasloženou výhru. 
                     Příští zápas v Dolní Moravici !!!
St 30. září 2020, 19:05:12 CEST
Dan Kalda
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one