Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Staré Město - Slezan

                Sobota 12.9. 2015

             Staré Město - FK Slezan Osoblaha  6:0 (4:0)

Bohužel velké absence hráčů si vybírají krutou daň. Psát kolik kluků chybí už ale nemá cenu a brečet nebudeme. Výsledek je krutý, ale zasloužený, nicméně je třeba říci, že jsme jim k tomuto svými hrubými chybami hodně pomohli, neboť jsme jim třikrát doslova přihráli na gól. Naše šance ? Něco v prvním poločase. Určitě se dal proměnit nájezd z levé strany od Patrika Urbana, který však pouze nastřelil jejich gólmana. A také měl velkou šanci na kopačce Janis Golias, který se po přihrávce Tomáe Korchana ocitl téměř sám před gólmanem. Než však stačil vystřelit, ukopl mu jejich obránce míč od nohy. 
Ve druhém poločase doamácí hráči vědomi si luxusního brankového náskoku trochu polevili a my jsme se do jejich obrany začali více dostávat. Obrovskou šanci ke skórování měl Tomáš Korchan, ale přestřelil. A byly i další náznaky šancí, ale bez gólového efektu. Domácí pak ještě navýšili skóre o dvě branky a zápas se v "poklidu " dohrál. 

Sestava : Červenka - Tužinčin, Šamaj (´45 Pargač ) , Krejčí, Šrubař - Fiedor, Petrik (´55 Kocián ml. ),  A. Golias, Urban - Korchan, J. Golias

Vedoucí mužstva a pomezní v jedné osobě : Tomáš Hrádela

Čt 17. září 2015, 17:55:08 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one