Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Stará Ves - Slezan

Sobota 18.6.
Kalich hořkosti jsme vypili až do dna...
Stará Ves - Osoblaha  7:2 (3:1)
Branky : Fiedor, Korchan


Sestava : Červenka - Krupa, Balicki, Krejčí, Hejtmánek ( ´70 Grohman )  -  Kocián ml. ,  Vašut, J. Golias, A. Golias,  Fiedor - Korchan 

Velké rozčarování přišlo již před zápasem, kdy se nedostavil k utkání hlavní rozhodčí !!! K tak důležitému zápasu tak byla přítomna pouze 15-letá pomezní, která utkání řídit nemohla.  Tímto děkujeme Okresnímu fotbalovému svazu !!! Roli "rozhodčího "  tak vzal  domácí "laik "  a i přes řeči, že o nic nejde a že si zahrajeme fotbal, bylo od začátku jasné o vítězi zápasu. Rozhodovat o utkání začal až moc brzo. Po  jasném  faulu   domácího útočníka na našeho obránce zůstala píšťalka němá, ten poté šel na našeho gólmana sám a proměnil. Domácí byli tak nastartování a s vědomím, že jim tyto zákroky budou procházet hráli v klidu. Bohužel je pravda, že jsme jim to i my naším nedůrazem a flegmatičností hodně usnadnili. Nicméně jsme si v utkání vytvořili mnoho brankových příležitostí, bohužel s jejich proměňováním jsme nakládali velice špatně. Zato domácí proměňovali své protiútoky jak na běžícím pásu a tak výsledek je bohužel takový jaký je. 
I přes kontroverzní výroky domácího rozhodčího byla ovšem  výhra Staré Vsi zasloužená. 
Sezónu nelze hodnotit jinak, než katastrofální. Body jsme měli získávat v jiných zápasech a to zejména na domácím hřišti a ne něco honit na poslední chvíli. 
Já však i přesto všechno všem chci poděkovat. Nejde o život, jde o to si zahrát fotbal, po zápase posedět. Co přinese další sezóna ?  Uvidíme, jen je již jasné, že trenérskou roli opouští Martin Kocián. Díky Martin za trpělivost a nekonečné nervy.
Čt 23. červen 2016, 17:12:34 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one