Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M: Slezan - Sv. Heřmanice

            Sobota 5.9.2015    
        Konečně 3 body a s čistým štítem !!!


 FK Slezan Osoblaha - Sv. Heřmanice 

                 4 : 0   (2:0)

 

Čtvrtým kolem pokračovala podzimní část mužů a osoblažští na svém hřišti přivítali mužstvo Svobodných Heřmanic . Osoblažští v každém uktání přicházejí o další hráče, tentokrát k utkání ze zdravotních důvodu nenastoupili Hejtmánek a Kocián M. st. . Již k tak vysokému poštu zraněných: Hradela, Štejdíř, Vašut, Pavlíček, vyloučený Tužinčin, nehrající Farenholcz, Krejčí, přibyli další dva. Zaplať pán bůh, že se uzdravil Janis Golias a Slezské Rudoltice nám zapůjčili na čtyři zápasy tři hráče, ze kterých byl připraven Pavel Petrik.

Osoblažští museli vyhrát. Hned v první minutě zkoušel štěstí Korchán, nedal. V první půli byla hra vyrovnaná, snad i hosté byli lepší, ale osoblažští měli v bráně Červenku. Ten chytil nejméně 5 vyložených šancí hostí a domácí i se štěstím dvě branky vstřelili.

Druhá půle přinesla spíš bojovný fotbal. Domácí, postiženi velkou marodkou, bojovali. Mnozí již měli křeče, ale stále odolávali. Hosté se snažili, ale osoblažští měli v ten den v bráně pevnost. Tam byla jistota. Když to vypadalo, že se hosté připravují k závěrečnému náporu, osoblažští využili chybu v rozehrávce a dali v ten moment Goliasem vítěznou branku. Hosté se položili a již se nezmohli na nic. V pro ně smolném utkání pak z penalty obdrželi ještě čtvrtou branku. Pro domácí tak důležité vítězství přišlo po nejhorší předvedené hře, ale bojovali a štěstí jim bylo tentokrát nakloněno. Hosté určitě nebyli v utkání horší, ale my měli muže zápasu Červenku.

 
  Branky : 2 Korchan, A. Golias, Urban
Po 14. září 2015, 08:32:00 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one