Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Slezan - Staré Město

            20.6.2015
FK Slezan Osoblaha- Staré Město 5:0 (1:0)


V posledním zápase jarní  části přijelo na naše hřiště bojovat o body mužstvo Starého Města. Tým, ve kterém hraje hodně zkušených  starších hráčů.  Na hřišti měli kolikrát i více míč na svých kopačkách, ale na to se nehraje. My měli rozhodně více šancí a gólových příležitostí. Už tradičně hodně větral obranu hostů náš „ snajpr „ Tomáš Korchan, který měl i první velkou šanci ke skórování, ale jeho střelu zblokoval hostující ( mimochodem velmi dobrý ) gólman, od kterého se poté střela ještě odrazila do břevna.  V další šanci již dokonce i rozvlnil síť hostů, ale gól nebyl pro ofsajd uznán.  V hodně dobré šanci ke vstřelení branky se ocitl dnešní kapitán Marek Vašut, ale jeho střelu zblízka po rohovém kopu brankář opět dobře kryl. A tak naše mužstvo uklidnil jeden z nejzkušenějších hráčů, ale do té doby takřka neviditelný – Zdenek Krejčí, který po zpětné přihrávce od Peti Balického v malém vápně střelou k levé tyči poslal Slezan do poločasového vedení – 1:0.  Zkraje druhého poločasu měl  Krejčí  obrovskou šanci na druhý gól. To když se po nedorozumění obrany dostal k míči na hranici penalty,  ale jeho střelu hostující gólman vyrazil. Naštěstí se po chvíli prosadil Peťa Balicki, který po našem rychlém brejku od naší šestnáctky sprintoval na polovinu hostů, kde mu míč do šestnáctky prostrčil Krejčí a Peťa Balicki střelou na bližší tyč mířil přesně – 2:0. Další šance měl na vstřelení gól z levé strany po jeho typických únicích Tomáš Korchan až se konečně dočkal a z levé strany propálil gólmana – 3:0. Hosté byli z tohoto brankového stavu viditelně znechuceni. Oni totiž jakžtakž drželi míč, ale šanci neměli bohužel žádnou a navíc Honza Tošenovský sbíral centry ze vzduchu a střely zpoza velkého vápna. Víc jim naše skvělá obrana nedovolila. Do hry se poté dostal místo Martina Kociána Robert Skotnica a na levé záloze plnohodnotně zastoupil našeho nejzkušenějšího borce.  Navíc  asistoval i u čtvrtého gólu, když si po centru do šestnáctky hostů zpracoval míč a přihrál jej na velké vápno Krejčímu, který přes chumel hostujících  hráčů technickou střelou k pravé tyči krásně zavěsil – 4:0. Další příležitost ke gólu měl sváteční střelec Patrik Šrubař, kdy se jako levý bek z levé strany dostal až před brankáře, který jeho střelu zlikvidoval . Šanci měl i Jožka Fiedor, který se po naší kombinaci dostal až na penaltu, odkud měl již zakončit, neboť před sebou měl již jen brankáře, nicméně další přihrávkou ještě hledal Marka Vašuta a šance tak byla zmařena. Gólový účet tak zakončil Peťa Balicki, který po centru do vápna, jež hlavou prodloužil Tomáš Korchan , zblízka vstřelil poslední branku utkání – 5:0. Hosté reklamovali ofsajd, ale jelikož byl hlavní rozhodčí na úrovni s jejich posledním obráncem, tak branka byla patrně regulérní. 


Branky: Balicki 2, Krejčí 2, Korchan   
Sestava : Tošenovský - J. Golias, Kalda, Balicki, Šrubař - Fiedor, A. Golias, Vašut, Kocián (´60 Skotnica ) - Korchan, Krejčí   
Pá 26. červen 2015, 18:06:30 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one