Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Slezan - Rýmařov

 Sobota 3.10. 2015

Muži : Další ztracené utkání 

FK Slezan Osoblaha - Rýmařov B  1:2 (1:0)
Branka : Korchan


Přáním každého bylo jistě získat už konečně 3 body, ale bohužel zůstalo jen u přání. Přitom tento soupeř byl k poražení, ale naši hráči utkání zcela podcenili a to i v situaci v jaké se momentálně nalézají. K prvnímu ostrému zápasu se od prvních minut mezi naše tyče postavil Karel Kočí a byl překvapivě, ale jasně našim nejlepším hráčem. V 16 !! letech držel dlouho naše naděje na dobrý výsledek. Přes počáteční oťukávání a šancí a nešancí na obou stranách jsme šli do vedení zásluhou Tomáše Korchana, který vystihl malou domů hostujícího týmu a pohodlně zavěsil  - 1:0. Místo, aby jsme přidali druhý gól, na což jsme šance rozhodně měli jsme postupně nechali hrát mužstvo Rýmařova a právě v těchto chvílích nás hodně držel Karel Kočí, když jejich nebezpečné brejky spolehlivě likvidoval. Na druhé straně měli šance ke skórování Korchan, Urban, Vašut, ale bohužel neúspěšně. 
Ve druhém poločasu přišel znenadání šok a vyrovnání Rýmařova na 1:1. Hostující útočník po dobré přihrávce oběhl Tužinčina a  zkušeně vystřelil  na zadní tyč. Bohužel ani tento moment s naším mužstvem v dobrém smyslu slova " nic neuděla " a dále jsme byli hodně pasivní, jako bychom čekali si Rýmařov dá vlastní gól. Velkou šanci ke gólu měl  Tomáš Korchan,  ale po centru Jožky Fiedora z pravé strany z malého vápna pouze lehce trkl do míče, který šel mimo. Našemu mužstvu chybělo vše, ale hlavně střela, která by aspoň směřovala do brány. Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Mirek Konvička, ale obrana hostů ji do brány nepustila. Zápas už směřoval patrně k zasloužené remíze, když se opět po přihrávce Jožky Fiedora,  ke střele na malém vápně  dostal Patrik Šrubař, jenž však pouze trefil nohy stojícího gólmana, který mi připadal, že takhle stál celý zápas... Naopak,  po této situaci došlo k rychlému protiútoku hostú, který vedl k rozhodujícímu gólu - 1:2.


Sestava : Kočí - Tužinčin, Krejčí, Šamaj, Šrubař - Urban ( ´85 Kundráč ), Fiedor, Petrik ( ´65 Konvička ) , Vašut, Farenholc ( ´45 Skotnica ) - Korchan
Pá 9. říjen 2015, 11:16:54 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one