Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Slezan - Hošťálkovy

SOBOTA 9.9. 
Muži : Osoblaha -  Hošťálkovy 2:1
Branky : Baláž, Fiedor
První poločas nebyl z naší strany moc dobrý. Po výhře v Branticích jsme si mysleli, že nám 3 body spadnou do klína. Vlastně jsme si vypracovali možná jedinou šanci a ta skončila gólem. Po rychlém autovém vhazování se dostal míč k Balickému, který  jej prostrčil do šestnáctky Balážovi a ten s ním naložil nejlépe jak uměl - gól. Hosté byli o chlup lepší, ale vyloženou šanci si nevypracovali žádnou. Druhý poločas byl již zajímavější. Velkou šanci navýšit naše vedení měl Peterka, ale místo přihrávky před bránou Balážovi volil střelu, která šla mimo. Nedáš, dostaneš. Hostující útočník se prosmýkl po pravé straně a a až moc jednoduchou střelou v šestnáctce vyrovnal stav utkání. Hrálo se nahoru, dolů. Na hranici ofsajdu se ocitl Fiedor po přihrávce do ulice a opět strhl vedení na naši stranu. Hosté se nevzdávali a měli hodně nadějné situace ke vstřelení gólu. Nejprve Balicki na poslední chvíli vykopával míč z prázdné brány a po chvíli Kočí vyrážel míč na břevno. Nakonec jsme však tři body doma uhájili. 


Sestava : Kočí - Urban, Luk. Tužinčin, Krejčí ( ´35 Peterka ), Šrubař - Fiedor, Hejtmánek, Vašut (´60 Přibyla ), Golias (´85 Kocián )  - Balicki, Baláž (´65 Lub. Tužinčin )

Žáci : Osoblaha - Chomýž 6:3
Branky : 4x Martin Krejčiřík, 2x Alex Novotný
So 16. září 2017, 21:04:52 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one