M : Slezan - Holčovice

Sobota 23.4.

Muži : Ostudný výkon !!!

Slezan - Holčovice 0:2

K nejdůležitějšímu utkání jarní části nastoupili Osoblažští v sobotním odpolední před svými fanoušky, kdy soupeřem jim bylo mužstvo Holčovic, které bylo pouhý bod před Osoblažskými.  Domácí vědomí si důležitosti zápasu toto vůbec neunesli a po špatném a neslaném výkonu prohráli zaslouženě 0 : 2.  Hru Osoblažských nemůže ani omlouvat to, že hosté nastoupili v zcela jiné sestavě než předchozích dvou zápasech.   Domácí měli svou kvalitu, ale výkon vůbec neodpovídal jejich schopnostem.  Osoblažští hráči byli v útočné fázi doslova žalostní, neboť za celý zápas vystřelili pouze dvakrát na bránu soupeře a to je v takovém to zápase opravdu málo.  V poli byli osoblažští mírně lepší, míč drželi na svých kopačkách častěji, ale na toto se nahraje.  Hosté předvedli  v útočné fázi důraz, rychlost a hlavně větší chuť vyhrát,  a proto si po zásluze odvezli tři body.

Obě branky soupeř vstřelil v první půli a to po zbytečných chybách, kdy hlavně první vstřelená branka zřejmě rozhodla celé utkání, neboť domácí, kteří do té doby byli lepším týmem, doslova odpadli.  Druhá branka z penalty dokonala celé trápení. Domácí se v druhé půli snažili, ale v největší a stoprocentní příležitosti nedal Janis Golias, to běžela  55. minuta, a to bylo vlastně bylo vše.

Ke hře osoblažských možno uvést na závěr, že na hřišti chyběl hráč, který by ostatní strhl, který by dokázal být vůdcem, a kterého by všichni hráči respektovali.  Každopádně, nevystřelíš, nedáš  gol!

Sestava:                                                                   Červenka