Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Slezan - Holčovice


Sobota 23.4.            
    
Muži : Ostudný výkon !!!

Slezan - Holčovice 0:2   K nejdůležitějšímu utkání jarní části nastoupili Osoblažští v sobotním odpolední před svými fanoušky, kdy soupeřem jim bylo mužstvo Holčovic, které bylo pouhý bod před Osoblažskými.  Domácí vědomí si důležitosti zápasu toto vůbec neunesli a po špatném a neslaném výkonu prohráli zaslouženě 0 : 2.  Hru Osoblažských nemůže ani omlouvat to, že hosté nastoupili v zcela jiné sestavě než předchozích dvou zápasech.   Domácí měli svou kvalitu, ale výkon vůbec neodpovídal jejich schopnostem.  Osoblažští hráči byli v útočné fázi doslova žalostní, neboť za celý zápas vystřelili pouze dvakrát na bránu soupeře a to je v takovém to zápase opravdu málo.  V poli byli osoblažští mírně lepší, míč drželi na svých kopačkách častěji, ale na toto se nahraje.  Hosté předvedli  v útočné fázi důraz, rychlost a hlavně větší chuť vyhrát,  a proto si po zásluze odvezli tři body. 

   Obě branky soupeř vstřelil v první půli a to po zbytečných chybách, kdy hlavně první vstřelená branka zřejmě rozhodla celé utkání, neboť domácí, kteří do té doby byli lepším týmem, doslova odpadli.  Druhá branka z penalty dokonala celé trápení. Domácí se v druhé půli snažili, ale v největší a stoprocentní příležitosti nedal Janis Golias, to běžela  55. minuta, a to bylo vlastně bylo vše. 

  Ke hře osoblažských možno uvést na závěr, že na hřišti chyběl hráč, který by ostatní strhl, který by dokázal být vůdcem, a kterého by všichni hráči respektovali.  Každopádně, nevystřelíš, nedáš  gol!   


Sestava:                                                                   Červenka 

                          Kundráč ( Sulek)                  Kalda – Kaňok  ( Golias J.)         Krupa

                           Fiedor                                Pavlíček   - Vašut                  Hejtmánek

                                                        Korchan                              Golias Na lavičce zůstali :  Kocián M.ml, HradelaTrenér:  Kocián
 
Ne 1. květen 2016, 22:30:34 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one