Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Slezan - Břidličná

           Pátek 8.5. 2015
            Slezan - Břidličná 1:0 (0:0)
  V pátečním zápase, který byl odložený ze strany Břidličné, jsme v prvním poločase hráli velice špatně, nedokázali jsme si přihrát a ani jsme si nedokázali vypracovat žádnou vyloženou šanci. V prvním poločase jsme vyslali na bránu soupeře pouhé 2 střely a to zásluhou Jožky Fiedora a Tomáše Korchana, jehož tvrdá střela mířila pouze doprostřed.
Ve druhém poločasu jsme již hráli lépe a začali si vytvářet i šance, ale bez gólového úspěchu, zejména Michal Uher, měl nejméně ve dvou případech jasný gól na kopačkách. Poté se do šance dostal i Tomáš Korchan, který dostal přihrávku na malé vápno, ale míč mu proklouzl pod nohama. V průběhu druhého poločasu se zranil Honza Pavlíček a na jeho místo přišel Martin Kocián, který po pár minutách pobytu na hřišti krásným angličanem zpoza rohu šestnáctky nedal brankáři žádnou šanci - 1:0. Druhý gól jsme však neokázali již přidat a naopak jsme přežili největší šanci hostů v zápasu, kdy trefili tyč.


Branka : Kocián

Sestava : Červenka -  Tužinčin, Kalda, Balicki, Šrubař - Fiedor, Pavlíček (´60 Kocián ) , Krejčí, A. Golias - Korchan, Uher 
Út 19. květen 2015, 15:16:15 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one