Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Sl. Rudoltice - Osoblaha 0:1

IMG_7424.jpg
IMG_7436.jpg
IMG_7477.jpg
26.4. 2014  TJ Slezské Rudoltice - FK Slezan Osoblaha 0:1

Sobotní derby, které bylo k vidění, přineslo vše co má takové utkání přinášet. Emoce, bojovnost,  nasazení, to  vše se na hřišti odehrávalo a my měli štěstí, že k tomuto jsme přidali i gól, který byl navíc jediný v tomto utkání.  Jenže úvod utkání patřil hráčům Sl. Rudoltic, kteří před domácím publikem chtěli odčinit porážku ze Zátora, podnikali nebezpečné výpady na naši bránu, které naštěstí končily buď před velkým vápnem nebo zakončením, které vždy bezpečně pokryl Honza Tošenovský. Domácí měli i první velkou šanci, kdy hlavičku jednoho ze záložníků parádním zákrokem  vyrazil nad břevno Honza Tošenovský. Po tomto jsme trochu vyrovnali hru, ale obrana domácích, ale i naše odváděla dobrou práci, takže nebylo moc vidět nějakých brankových příležitostí.  V cca 35 min. se však otevřelo jedno okénko v domácí obraně, kdy Marek Vašut potáhl míč po pravé straně a poté poslal ostrý centr do šestnáctky soupeře na výborně naběhnutého Tomáše Korchana, který  prudkou hlavičkou poslal míč pod břevnou bezmocného brankáře domácích - 0:1.  Ve zbytku prvního poločasu se již nic vážného nestalo  a my tak šli do kabin s jednobrankovým vedením.
  Druhý poločas pokračoval v duchu prvního. Nakopávané míče domácích spolehlivě odvracela naše obrana a nebezpečné přímé kopy výborně pochytal Honza Tošenovský. Totéž lze však říci i obraně domácích, která byla velice pozorná a nedovolovala nám vůbec nic.  V cca 65min. došlo k vyloučení Lukáše Tužinčina po dvou žlutých kartách a domácím hráčům se tak naskytla možnost  „ přesilové hry „ . Avšak domácí s touto výhodou nedokázali nijak naložit, nedokázali vymyslet nějakou kloudnou akci, ze které by mohli pomýšlet na vstřelený gól. Čím víc se blížil konec zápasu, tím více se vkrádala nervozita na kopačky domácí hráčů, kteří si kolikrát ani nedokázali přihrát míč. Naše celý tým dřel a svědomitě bránil hubené vedení. V závěru utkání jsme nedotáhli několik slibně vyvíjejících se brejkových situací. Pak však přišel osvobozující  hvizd hlavního rozhodčího, který utkání ukončil a my tak mohli slavit veledůležitou výhru z venkovního hřiště  s našimi příznivci, kteří se k tomuto utkání dostavili v hojném počtu a my jim tak děkujeme za jejich  podporu.
 
Branka : Korchan
Sestava :  Tošenovký – Vašut, Krejčí, Tužinčin, Šrubař – Balog ( ´70 Hejtmánek ),  Golias, Pavlíček, Fiedor –Kalda, Korchan .
Na lavičce zůstali : Krupa, Skotnica, Urban
Vedoucí mužstva : Kocián
Masér : Konvička
Utkání zkušeně odmával : Hrádela.
 
Út 29. duben 2014, 17:10:04 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one