Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Sl. Rudoltice - Osoblaha

 Muži opět bez bodů 
Slezské Rudoltice - Slezan Osoblaha 
                        2    :     0  (0:0)

I když by zápasu slušela více remíza a domácí nebyli lepším týmem a my tím horším, dali to potřebné a to dvě branky. Bohužel po našem nedůrazu po zcela shodným situacích. A to střelách,  vyražených skvělým Honzou Tošenovským, které byly v  malém vápně doraženy do brány.  My jsme po gólu sahali zejména v prvním poločasu a Janis Golias mohl být hrdinou. Jednou však prováhal dobrý okamžik ke střele a ve druhé situaci mu zkazil gólovou radost po zahraném přímáku skvělým zákrokem domácí gólman. Domácí měli také dvě šance, ale netrefili vůbec bránu. Ve druhém poločasu měl ještě gól na kopačce Tomáš Korchan za stavu 1:0, ale gólman domácích opět skvěle vyrážel na tyč !! Klukům se opět nedá vyčíst nic, makali,  dřeli, ale toho nejdůležitějšího se nedočkali.

Sestava : Tošenovský - Krupa (´58 Hrádela ), Krejčí, Balicki, Fiedor - Hejtmánek ( ´80 M. Kocián ml. ) , Vašut, Pavlíček, J. Golias - Korchan, Farenholc ( ´80 M. Kocián st. ) 
Na lavičce zůstal : Grohman
Trenér : M. Kocián st. 
S praporkem na lajně : A. Golias
Pá 10. červen 2016, 15:48:36 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one