Urvané 3 body
Široká Niva -  Slezan Osoblaha 1:2 (1:1)

Vývoj skóre - 17min. 0:1 - Peterka
                        41min. 1:1
                        84 min.1:2  - Peterka

Sestava : Tošenovský - Rác, Krejčí, Šrubař, Balog - Hejtmánek, Štejdíř, Pavlíček, J. Golias - Korchan, Peterka
Střídali : Beneš, Pavlík, Baláž, Kocián, A. Golias

První poločas z naší strany byl dobrý. Vytvářeli jsme si šance, ale nic vyloženého. Střelba na domácího gólmana, kterého jsme prakticky trefovali. Až po rychlém brejku se jej z těžkého úhlu snažil střelou překvapit Korchan , kterou s pomocí tyče vyrazil přímo před Peterku 0:1. Zakrátko jsme po krásné akci z levé strany J.Goliasem šli zásluhou Peterky do dvoubrankového vedení, ale hlavní sudí z nepochopitelných důvodů signalizoval a odpískal ofsajd, přičemž domácí pomezní praporek ani  vůbec neměl nahoře. I přes to jsme měli další příležitosti, z nichž největší měl Korchan po J . Goliasově rohu, ale hlavou vyprášil gólmanovy rukavice, jenž vyrazil nad bránu. A  tak zákonitě opět udeřilo na druhé straně... Z jediné, opravdu jediné přímé střely na bránu jsme inkasovali, když domácí záložník si seběhl do šestnáctky a podél Tošenovského skóroval 1:1. Škoda - gól do šatny...
Do druhé půle jsme nastupovali, že jsme lepší a že zápas musíme zlomit v náš prospěch, ale paradoxně nám to vůbec nešlo a domácí nás chvilkama začali přehrávat, ale žádnou vyloženou šnaci si nevytvořili až na jednu hlavičku po standardce, která šla metr mimo tyč. Asi 20 min. nám trvalo, než jsme se zase probudili a zase začali hrát. Opět nějaké šance, ale gólman domácích stále odolával a své mužstvo držel. Až 6 minut předkoncem přišla přihrávka do šestnáctky od Korchana na volného Peterku a ten nás střelou podél gólmana   opět dostal do vedení 1:2. Po chvilce jsme dostali možnost přímého kopu kousek za hranicí šestnáctky, ale J. Golias střelu poslal hodně mimo. A tak opět málem udeřilo na druhé straně... Zcela poslední strandardka zápasu ,  centr do vápna  a hlavička domácího hráče a bravurní zákrok Tošenovského na čáře okořeněný ještě fantastičtějším zákrokem při následné dorážce domácího kapitána, kterou Tošenovský vyrazil a poté již přišel hvizd sudího a konec zápasu.