1:1 - 12 min.
1:2 - Vašut (43 min.)
1:3 - Vašut (84 min.)
2:3 - 89 min.

Nečekaná, překvapivá a o to velmi cenná výhra s favoritem utkání. I když našemu týmu chyběli Patrik Šrubař, Jožka Fiedor, Janis Golias, Peťa Balicki a Peťa Kaňok, tak naši předvedli diametrálně odlišný výkon oproti utkání s Holčovicemi.
Po většinu 1. poločasu byl v držení míč více na našich kopačkách. Zejména v záložní řadě jsme domácí přehrávali. V 7 min. jsme pak byli naší aktivitou odměněni gólem, když Danek Kalda dlouhým míčem za obranu našel Tomáše Korchana, který po sprintu do šestnáctky levačkou podél brankáře poslal naše mužstvo do vedení – 0:1. To nám však nevydrželo moc dlouho, protože ve 12 min. , snad po hříchu jediná střela za celý poločas, navíc z dálky a tečovaná zapadla k pravé tyči brány Peti Grohmana – 1:1. Naštěstí toto s námi nijak neotřáslo a my dále bojovali, protože  domácí byli dnes  „ hratelní „. Honza Pavlíček zpoza velkého vápna vyzkoušel pozornost brankáře, který jeho střelu směřující k tyči s námahou vytlačil mimo. Do další šance se dostal Tomáš Korchan, kdy šel z levé strany sám na brankáře, ale pod dojmem odpískání ofsajdu zakončoval vedle. Slibnou možnost měl Andreas Golias, ale míč mu po kličce utekl do zámezí. Domácí se mimo náznaků šancí a centrů, které sbírala naše obrana a  gólman k ničemu jinému nedostali. Když už  se blížil závěr poločasu, tak Zdenek Krejčí vyslal dlouhou přízemní přihrávkou do sóla Tomáše Korchana, který byl těsně před velkým vápnem faulován posledním Rýmařovským hráčem. Následovala červená karta a přímý kop, ke kterému se ve 43 min. postavil Marek Vašut, jenž nekompromisní střelou k šibenici dostal naše mužstvo opět do vedení – 1:2.
Ve druhé půlce však domácí zatlačili na pilu a i o desíti hráčích nás hodně přehrávali. Do naší obrany podnikali jeden útok za druhým a my se pouze bránili odkopy. Míče po skrumážích létaly kolem naší brány, ale my stále odolávali. I když jsme byli pod velkým tlakem, tak jsme měli šance na brejky, které se nám však i vinou zbrklosti nedařilo proměnit. Až v 84 min. se Markovi Vašutovi podařilo jeden z brejků vyřešit a střelou k tyči navýšil naše vedení – 1:3.  V 89 min. si slabou chvilku vybral Petr Grohman, který si střelu domácích zpoza šestnáctky nešťastně srazil do vlastní sítě – 2:3. Ve zbývajících minutách se však již nic důležitého nestalo a my mohli slavit děkovačkou s našimi FANS důležitou výhru v boji o záchranu.
O to víc mrzí zbytečná prohra s Holčovicemi.    Ale jedeme dál !!!!

Sestava : Grohman - Krupa, Krejčí, Kalda, Sulek - Martin Kocián ml. ( Martin Kocián st., Hrádela ) - Vašut, Pavlíček, Hejtmánek - A. Golias, Korchan
Čt 5. květen 2016, 21:59:19 CEST