Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Rusín, Ž : Chomýž, Jindřichov

        
                SOBOTA 13.5.
 Hrádela odvrátil blamáž

   Osoblaha - Rusín 2:1 (0:1)

Branky : ´46 Balicki, ´87 Hrádela
Sestava : Červenka - Urban, Krejčí, Krupa, Šrubař - Farenholc (´45 Kundráč ), Hejtmánek (´65 Skotnica ), Vašut, Přibyla - Pavlík ( ´86 Hrádela ) , Balicki


  První poločas byl z naší strany otřesný. Konečně přišlo za krásného počasí více diváků a my jim nabídli takovou hrůzu. Rusín nás převyšoval v bojovnosti, přímočarosti i v náznacích nebezpečnějších šancí. Nedokázali jsme si vůbec přihrát míč, ze strany nepřilétl žádný kvalitní centr, útočníci vůbec nedokázali udržet vepředu  míč, naše záloha nedokázala vůbec nic kloudného vymyslet. Za první poločas jsme jedinkrát trefili bránu hostí a to střelou Vašuta, ovšem přímo do náruče brankáře. Jedinou akcí se pak dalo počítat Hejtmánkův průnik kolem brankové autové čáry a  přihrávka na Balického do šestnáctky, který však zakončoval úplně mimo. A tak se stalo to, co se zákonitě stát muselo. Mimo aktivní a nebojácné hry Rusínských směrem dopředu se po naší ztrátě dostali k rychlému útoku z pravé strany, který skončil gólem v naší síti. Šokující, překvapivé, avšak zasloužené !!!! Navíc gól do šatny !!
   Po poločasové promluvě v naší kabině se obraz hry změnil snad jen v tom, že jsme měli míč více na našich kopačkách a hra dopředu se o malý fous zlepšila. Navíc nám hned zkraje pomohl hostující stoper, který minul Hejtmánkou přihrávku na Balického, ten šel sám na gólmana a svůj únik proměnil. Hosté se však vůbec nevzdávali a dále více bojovali o mnoho více než naši. Jakobychom si mysleli, že se porazí sami. I když byl Rusín  směrem dopředu stále hodně aktivní, tak Červenka v bráně řešil vlastně jen jednu nebezpečnou situaci a to dlouhý a vysoký nákop, který vyrazil mimo bránu. Naše šance ? Moc jich opět nebylo, Balicki se dostal s míčem do velkého vápna, ale přihrávku napříč zcela pokazil a míč šel do autu, Hejtmánek se s míčem užuž dostával do zakončení, ale tvrdě se střetl s Rusínským hráčem, po kterém si obnovil zranění kotníku, Krejčího hlavičku po rohu Pavlíka vyrazil gólman na roh. Čas se krátil. A tak nám musel  pomoci k bodům opět hostující stoper, který tentokrát minul dlouhý nákop Červenky, míče se zmocnil Hrádela, který byl na hřišti sotva pár vteřin a svůj první dotyk po sólovém úniku proměnil gólem !!!
  Spokojeni můžeme být tak pouze se třemi body, protože z naší hry musely nejednoho diváka  bolet oči...


      Žáci potvrdili roli favorita
   Chomýž  - Osoblaha 0:9 (0:3)

Branky : 4x Vojtěch Čihánek, 2x Krejčiřík Martin, Peterka Radim, Alex Novotný, Grohman Petr

Sestava : Jirka Baláž, Krupa Josef, Bernaták Adam, Novotný Alexej, Grohman Petr, Dymáček Matěj, Peterka Radim [K], Krejčiřík Martin, Čihánek Vojtěch, Samec Štěpan, Shanělová Kateřina, Miovský Nicolas
Trenér : Hrádela
 

 
          ÚTERÝ 16.5. 
   Žáci zvládli dohrávku
Jindřichov - Osoblaha 3:10

Branky : 3x Vojtěch Čihánek, 3x Jirka Baláž, 2x Radim Peterka, Alex Novotný, Petr Grohman


So 20. květen 2017, 21:01:43 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one