Branky : Korchan, Kotlár, Skotnica

Sestava : Juřík - Šrubař, Krejčí, Kaňok, Rác - Červinka, Pavlíček, A. Golias, J. Golias - Korchan, Kotlár
Střídali : Štejdíř, Schaffartzik, Skotnica
Na lavičce zůstali : Přibyla, Grohman

I když se říká, že derby nemá favorita, tak my jsme jím přeci jen trošku byli, ovšem na hřišti jsme to vůbec nezvládli. Totálně jsme vyhořeli v obranné části, kde jsme hostům prakticky darovali 4 góly. Rychlý první  gól hostů  přišel po chybě Krejčího, který podběhl nakopávaný míč a  útočník prostřelil Juříka. Tohle byla však jejich jediná šance za celý poločas a střela mezi tři tyče.  My jsme se opět trápili v koncovce a kdybychom dali minimálně tři góly  - nikdo by se nedivil. Své šance postupně zahodili Červinka, J. Golias a Korchan. Ale do poločasu se nám přeci jen podařilo vyrovnat, kdy po přímáku J. Goliase na bližší tyč protlačil míč do sítě Korchan.  Druhý poločas však opět začal katastrofálně, neboť jsme v rychlém sledu dvou minut inkasovali dvě branky. Nejprve hostující záložník s míčem u nohy prošel z vlastní půlky až k šestnáctce a okulahodícím obloučkem zkušeně zavěsil za bezmocného Juříka. Pak chyboval Kaňok, kterému se v ostrém slunci ztratil míč, čehož využil jejich útočník k dalšímu gólu. Najednou tu byl výsledek 1:3. A naprosto darované branky hostům. Ale fůra času s výsledkem něco udělat. Za pět minut snížil Skotnica po krásné přihrávce Štejdíře. Ovšem vzápětí jsme opět inkasovali po další chybě, kdy vyražený míč Juříkem byl po odrazu Krejčím vrácen do brány.  Na rozdíl jednoho gólu jsme se dostali ještě zásluhou Kotlára, který dostal dobrý míč za obranu a zavěsil na zadní tyč. Poté obrovskou šanci ke srovnání stavu spálil Korchan, který však nedokázal srovnat mířidla a zblízka minul. A tak opět udeřilo po chybě a velkém nedorozumění naší obrany vstřelením pátého gólu hostů. Na toto jsme už nenašli už žádnou odpověď a zápas prohráli.
           Za týden naposledy doma a to se Širokou Nivou !!