Branky : Hejtmánek, Krejčí, Golias
Sestava : Urban - Procházka, Šrubař, Štejdíř, Rác - Vašut, Peterka, Hejtmánek, Pavlíček, Balog - Baláž

Střídali : Bernaťák, Golias, Krejčí, Pavlík, Kocián
Trenér : Golias

Polovinu prvního poločasu jsme jasně dominovali, neustále jsme napadali a Pavlovice jsme takřka nepustili k ničemu, do toho jsme si vytvořili velice dobré příležitosti ke skórování, kdy největší šanci měl Pavlíček, ale bohužel na hranici malého vápna jen trefil gólmana hostů. Takže logicky udeřilo na druhé strabě, kdy  nevinně vyhlížející útok v podobě průniku od rohového praporku do šestnáctky dokázal Šrubař zastavit jen za cenu faulu a kopala  se penalta, kterou nejstarší borec na hřišti - Libor Baďura zkušeně proměnil - 0:1. Naštěstí jsme se dostali také k zahrání penalty a to po faulu na Baláže. K ní se postavil Hejtmánek, který rovněž nezaváhal a vyrovnal na poločasových 1:1.
Druhý poločas byl přesným opakem prvního , chvílemi jsme se úplně přizpůsobili hře hostů a vůbec se nám nedařilo. Naše šance se daly spočítat na prstech jedné ruky a zakončení bylo velice bídné. Proto přišla spása v podobě hlavičky Krejčího, ke kterému se snesl odražený míč a ten jej obloučkem poslal do brány - 2:1. Místo toho abychom soupeře dorazili, tak jsme jim chvílemi našimi zmatky v obraně nabízeli možnost ke vstřelení gólu. Naštěstí nás zachránila jejich nemohoucnost. Na druhé straně mohl vstřelit uklidňující gól Golias, ale v nájezdu z levé strany jen těsně minul pravou tyč.  Až v 90 min. se mu podařilo konečně zavěsit, když střelou alá Thiery Henry obstřelil gólmana hostů ke vzdálenější tyči a uzavřel tak účet zápasu na 3:1.