Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg

M : Pavlovice

          SOBOTA 7.10. 
       Muži derby zvládli
Osoblaha - Pavlovice 3:1 (1:0)   
Branky : 2 Golias, Luk. Tužinčin

Sestava : Tošenovský - Krupa (´30 Kočí), Luk. Tužinčin, Vašut, Šrubař - Kundráč (´45 Skotnica), Hejtmánek, Peterka, Přibyla (´ 60 Baláž )  - Pavlík (´75 Farenholc ) , Golias

Na začátku utkání nás dvěma velmi dobrými zákroky podržel v bráně chytající Tošenovský a to byly dáseříci jediné opravdu velké šance hostí. Našemu týmu chyběla přesnost, klid v rozehrávce a trocha i bojovnosti a tak se stalo, že jsme byli směrem dopředu docela jaloví. Když už jsme se dostali do zakončení, chyběl nám patřičný klid a rozvaha v zakončení. Toto vše uťal a klid na naše kopačky dodal Golias, který se z pravé lajny dostal až k bráně a poslal nás do jednobrankového vedení, které vydrželo až do konce poločasu.  Ve druhém poločasu to byl festival zahozených šancí Pavlíka, který měl na noze minimálně 3 jasné góly, ale brankář hostí jej dokonale vychytal. A na to se již nemohl dívat opět Golias, který se po přiťuknutí v malém vápně opět nemýlil a zvyšoval na rozdíl dvou gólů. Třetí gól pak přidal Luk. Tužinčin, ke kterému se za šestnáctkou dostal k noze odražený míč a  levačkou nekompromisně zavěsil k levému rohu brány - 3:0. Hosté se pak dočkali alespoň čestného úspěchu, když přímý kop nešťastně odhlavičkoval Šrubař před naši bránu, kde nebylo problémem hostujícího hráče skórovat. 
Vedoucí mužstva : Krejčí
Na lajně s praporkem : Lub. Tužinčin
Pá 13. říjen 2017, 01:55:00 CEST
Dan Kalda
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one