Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG

M : Osoblaha - Zátor 4:4

        Muži : Opravdu vydřený bod !
    
Slezan Osoblaha - Zátor  4:4 (1:1)

18.10. 2014 
Sice opět ztracené body na vlastním hřišti, ale bohudík za vybojovaný bod v závěru utkání.  Přitom jsme začali utkání velice dobře. Do  velkých šancích se dostal  Andreas Golias, ale ze tří, hodně slibných příležitostí dokázal proměnit jedinou, když se po přihrávce Tomáše Hrádely krásně trefil na vzdálenější tyč  - 1:0. Další hodně dobrou šanci, kdy se ocitl tváří v tvář hostujícímu gólmanovi ,  trestuhodně zahodil, neboť jeho špatný pokus o přelobování  brankář  lehce chytil. Hosté nejprve vystrašili přímým kopem, který Venca Červenka vyrazil na roh, ale potom přišlo již vyrovnání. Kdy tři naši hráči postupně minuli míč, který se se štěstím dostal k hostujícímu útočníkovi a ten pod tělem Vency vstřelil vyrovnávající branku - 1:1
 Druhý poločas byl oproti prvnímu trochu bláznivý. Na jeho začátku jsme si nechali dát opět dvě velmi laciné branky a tak jsme brzo prohrávali rozdílem dvou gólů.  Nejprve po akci, která šla středem hřiště – 1:2 , a poté po odehrané standardce, kdy se míč zpět snesl na malé vápno k pravé tyči a odtud  hráč Zátora hlavou z malého vápna zvýšil na - 1:3.  Do hry se pak dostal Robert Skotnica a svůj první dotyk proměnil ve snižující gól – 2:3, když si po našem rohovém kopu našel odražený míč a nekompromisně jej poslal do brány. Našich šancí přibývalo. Macieje Farenholce vychytal brankář, Andreas Golias z malého vápna přestřelil, Tomáš Hrádela opět z malého vápna pouze nastřelil brankáře, Tomáš Korchan z přímého kopu střelu namířil do středu brány, kterou brankář vyrazil nad břevno. A tak udeřilo na druhé straně, neboť po chybě Zdeňka Krejčího zahrávali hosté přímý kop, který však „ zeď „ zlikvidovala, ale odražený míč si našel stoper domácích a vymetl šibenici…. – 2:4. Neskutečné. Po chvilce mohli hosté zatlouct poslední hřebík do naší rakve, ale jejich útočník z bezprostřední blízkosti pouze minul tyč naší brány. Tady se štěstí hodně přiklonilo k nám a to nás ještě více vyburcovalo. Souboj Tomáše Hrádely a hostující obrany v jejich pokutovém území posoudil hlavní rozhodčí jako nedovolený a odpískal penaltu. K té se postavil Tomáš Korchan a nedal brankáři šanci – 3:4. Do konce utkání zbývaly snad poslední vteřiny, když se do další šance prodíral Tomáš Korchan, byl faulován obráncem za šestnáctkou a my tak dostali možnost zahrávat přímý kop. Ten si postavil opět Tomáš Korchan a levou nohou vyhnal pavouky z pravé šibenice  - 4:4 ! Poté se již nic nestalo, neboť zápas byl hlavním rozhodčím ukončen.
Díky všem fanouškům, kteří  přišli, fandili a drželi palce !!
Kaňkou na zápase je zranění Janise Goliase, který si v souboji pochroumal rameno a bude do konce podzimní sezóny našemu týmu chybět. 

Branky : Korchan 2, A. Golias, Skotnica

Sestava : Červenka - Šrubař, J. Golias ( ´65 Farenholc ) , Balicki, Korchan - Zetek ( ´55 Skotnica ), Pavlíček, Krejčí, Fiedor  - A. Golias, Hrádela

Na lavičce zůstali : Krupa, Sulek
Vedoucí mužstva : Konvička

 
St 22. říjen 2014, 17:41:31 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one