Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg

M : Osoblaha - Vrbno 5:2 (1:0)

 17. 5. 2014
  V zápase, který byl pro oba týmy na mokrém a těžkém terénu náročný, jsme urvali teprve třetí domácí vítězství a jak se později ukázalo k ostatním výsledkům, bylo opět velice důležité. Nyní nás vlastně čekají jen samé důležité zápasy, neboť se budeme střetávat se soupeři ze spodní části tabulky, tedy s těmi, kteří stejně jako my bojují o záchranu.  
  V zápase byl ústřední postavou utkání Tomáš Korchan, který nejprve v prvním poločase uklidnil naše mužstvo svým prvním a vedoucím  gólem. Ve druhém poločasu pak dvěma góly zkompletoval hattrick. Avšak hosté se nevzdali a dvěma góly snížili na rozdíl jednoho gólu. Na hřiště pak přišel střídající Patrik Urban, jenž  svou brankou zlomil odpor hostujícího týmu. Poslední slovo pak patřilo nejzkušenějšímu hráči na hřišti - Jožkovi Krupovi, který z přímého kopu stanovil konečný výsledek 5:2.

Branky : 3 x Korchan, Urban, Krupa

Sestava : Tošenovský - Vašut, Krupa, Tužinčin, Šrubař ( Rác ) - Fiedor ( Urban ), Golias, Pavlíček, Balog - Korchan, Kalda ( Skotnica )
Na lavičce zůstal : Hejtmánek

Vedoucí mužstva : Hrádela
 
Čt 22. květen 2014, 08:27:03 CEST
Dan Kalda
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one