Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Osoblaha - Vrbno 1:2

Muži ztratili dobře rozehraný zápas 
    Osoblaha - Vrbno 1:2 ( 1:2 )
     Branka : Janis GoliasZápas se pro nás vyvíjel velmi slibně, neboť již v 10 min. jsme šli  do vedení po nedorozumění Vrbenské obrany, kdy jejich chybu potrestal Janis Golias. Ovšem nedlouho po tomto gólu ukázal opět svou pravou tvář Lukáš Tužinčin, který se nechal naprosto zbytečně vyloučit již v 15 min. čímž  oslabil  celé mužstvo a ostatní hráče nechal " ve štychu ". SUPER !!!!
 Přesilovku dokázali zužitkovat hosté již v prvním pločase, kdy dvěma góly otočili utkání ve svůj prospěch. Ve druhém poločase i přes naši velkou snahu a tlak jsme však nedokázali vstřelit alespoň vyrovnávající gól a utkání jsme tak prohráli na domácím hřišti v poměru 1:2.  
Díky patří všem klukům,  co po vyloučení Lukáše bojovali a makali nadoraz a také všem fanouškům, kteří našli cestu do " ochozů " .


Sestava : Tošenovský - Fiedor, Luk. Tužinčin, Balicki, Šrubař, Žmolík, A. Golias, Pavlíček, Urban (´45 Lub. Tužinčin ) - J. Golias, Korchan

Na lavičce zůstali : Zetek, Skotnica, Sulek
Vedoucí mužstva : Konvička
Čt 25. září 2014, 17:09:45 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one