Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Osoblaha - Stará Ves 3:1

31.5. 2014
FK Slezan Osoblaha - TJ Sokol Stará Ves 3:1 (3:1)

Oboustranně nervózní zápas, kdy oba týmy dobře věděly, že se hraje o velmi důležité body do tabulky.  První velkou šancí našeho týmu byla nádherná střela Lukáše Tužinčina z přímého kopu z 35m, která však orazítkovala břevno hostujícího brankáře. Ke slovu se pak dostali hosté, kdy ruku Jožky Krupy v našem vápně potrestali proměněnou penaltou - 0:1. Naštěstí jsme na tento stav zareagovali rychle, kdy u autové brankové čáry vybojoval míč Tomáš Korchan, který přihrál před bránu Danu Kaldovi a ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil - 1:1. Pak jsme neproměnili pár slibných příležitostí, zejména, když po vhozeném autu z levé strany se dostal míč k nohám Tomáše Korchana, který si jej posunul  až do velkého vápna, ale střela slabší pravou nohou mu nevyšla. Totéž se dá říci i šanci Andrease Goliase, který se prokličkoval do vápna přes čtyři hráče hostí, opět střela pravou, ale bohužel nad.  A tak to poté zkusil Andreas Golias střelou zpoza vápna, která mu však nesedla, prošla po zemi celým pokutovým územím, kde ji dobíhal Honza Pavlíček a z malého vápna strhl vedení na naši stranu - 1:2. Hosté poté zahrozili rychlým brejkem po naší ztrátě míče, ale naštěstí hostující útočník vyřešil situaci tváří v tvář proti Honzovi Tošenovskému, který jeho střelu vytečoval nad bránu.  Naší další šancí byl průnik Dana Baloga po pravé straně, který se dostal až brankové autové čáře, odkud poslal míč do vápna, kde však naši útočníci bohužel nestáli a míč tak prošel celým vápnem. V těchto momentech se naštěstí opět probudila naše gólová mašina Tomáš Korchan, který si v situaci, navlas stejné u prvního gólu,  prohodil  spolupráci s Danem Kaldou, jenž mu poslal míč před bránou a v takových situacích se Tomáš Korchan nemýlí - 3:1. Po tomto gólu rozhodčí u končil první půli zápasu.
 Ve druhém poločasu jsme hráli dosti nervózně, zbytečně jsme spěchali s rozehrávkou  a kazili jsme hodně přihrávek, čímž jsme se kolikrát dostali pod tlak. Měli jsme však i šance kdy hlavičku Dana Kaldy po rohovém kopu se štěstím vyrazil brankář hostí. Poté Honza Pavlíček po rozehraném přímém kopu se dostal na zadní tyči k míči, ale nedokázal jej  z pár metrů dopravit do sítě. Další hlavička tentokrát Tomáše Korchana skončila těsně vedle tyčky brány hostí.  Hosté zahrozili opět rychlým brejkem, kdy už postupoval jejich útočník sám na našeho gólmana, avšak míč si hodně předkopl a Honza Tošenovský dobrým vyběhnutím zachránil. Poté kopali přímý kop za šestnáckou a střela jejich kapitána olízla břevno naší brány. Do hry se pak postupně dostali všichni hráči z naší lavičky, ale skóre se již neměnilo. A tak zápas skončil výsledkem 3:1.
Branky : Kalda (  Korchan ), Pavlíček ( Golias ), Korchan ( Kalda )
 
Sestava : Tošenovský - Krupa, Krejčí, Tužinčin, Šrubař - Balog ( ´70 Farenholc ), Golias ( ´85 Beneš ), Pavlíček, Fiedor ( ´85 Skotnica ) - Korchan, Kalda ( ´80 Urban ).
Vedoucí mužstva : Kocián, Hrádela
Na pomezí : Konvička
 
St 4. červen 2014, 21:06:00 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one