Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M :Osoblaha - Kr. Loučky

   SOBOTA 17.9.
Muži : Osoblaha - Kr. Loučky 4:1 (0:1)
První poločas bych raději ani nekomentoval. Z naší strany to byla hrůza a tak ani není divu, že šli hosté do vedení. Za zmínku a pohlednou akci snad stojí jen spolupráce Hejtmánka a Goliase a střela druhého jmenovaného bohužel jen do tyče. Jinak nic. To druhá půle byla o mnoho lepší a naši hru hodně oživil Hrádela, který nastoupil do druhého poočasu. Ale postupně, neboť na 1:1 vyrovnával Balicki, který se individuálně prosadil až do šestnáctky a nekompromisně zakončil. Pak Balicki zahrával přímý kop, který užuž mířil do levé šibenice, ale brankář hostů bravurním zákrokem zachránil. Záhy jsme šli však přeci jen do vedení a to proměněným pokutovým kopem Balického, který potrestal ošklivý faul na Hrádelu. Ten se po tomto zákroku otřepal a v další akci vyslal do sóla Urbana, který prostřelil gólmana hostů. Urban byl při chuti a při další své akci volil možná místo přihrávky pod sebe, tvrdou střelu, která však jen orazítkovala pravou tyč hostí. To nás až tak nemuselo mrzet, neboť Hrádela zahrával rohový kop, který prošel až k protilehlému rohu šestnáctky, odkud jej Hejtmánek krásně zatočil na vzdálenější tyč. Konec zápasu bohužel trochu pokazil rozhodčí zápasu (laik z řad domácích), který penaltu pro hosty  otočil v nepřímý kop pro domácí. To byla snad jediná kaňka zápasu. Ale je třeba mu aspoň poděkovat, že zápas vůbec někdo odpískal.

Branky : 2 Balicki, Urban, Hejtmánek

 Kočí - Tužinčin, Krejčí, Kocián, Šrubař - Kundráč (´45 Hrádela ), Vašut, Hejtmánek - Urban, Balicki, A. Golias ( ´55 Přibyla ) 
Trenér : Václav Kalda


Žáci : Osoblaha - Holčovice 6:2 (5:1)
Branky : 2 Radim Peterka, Josef Krupa, Martin Krejčiřík, Petr Grohman, Vojtěch Čihánek
Mimo střelců do utkání dále nastoupili : Dominik Hrádela, Adam Bernaťák, Alex Novotný, Matěj Dymáček, Filip Pedack, Ondřej Krupa, Nicolas Miovský, Jirka Baláž

Trenér : Tomáš Hrádela
So 24. září 2016, 20:32:06 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one