Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Osoblaha - Holčovice 1:0

Sobota 11.4.2015
Muži : Osoblaha - Holčovice 1:0 (0:0)

I přes velkou absenci hráčů našeho týmu ( Honza Tošenovský, Peťa Balicki, Marek Vašut, Janis Golias, Marek Žmolík, Zdeněk Krejčí a kariéru ukončivšího Jožky Krupy - mimochodem dlouholetou stálici naší obrany ) jsme do zápasu vstoupili dobře a začátek patřil našim hráčům, drželi jsme míč a vytvářeli si i dobré brankové příleřitosti. V dobrých střeleckých pozicích se ukázal Tomáš Korchan, kdy střelou levačkou vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře. Pak hlavou po rohovém kopu z velmi dobré pozice přestřelil branku hostí. Další šanci na svých kopačkách měl veterán domácí sestavy Martin Kocián, ale brankář hostí opět kryl. Další příležitosti ke vstřelení gólu měli Jožka Fiedor a Robert Skotnica, ale obrana i brankář odolávali. A tak mohlo udeřit na druhé straně, kdy se rohovém kopu hostí dostal ke střele z voleje holčovický záložník, ale Venca Červenka stoprocentní šanci bravurně kryl. Mimo pár nepřesných střel z dálky ( Andreas Golias, Lukáš Tužinčin ) se v prvním poločase již nic vážného nestalo. Začátek druhého poločasu nebyl moc záživný až do chvíle, kdy po velké hrubici hostující obrany utíkal Tomáš Korchan sám na jejich brankáře. Při pokusu o kličku byla faulován a ač přes nepsané pravidlo, " že faulovaný hráč penaltu nekope ", si vzal míč a poté nekompromisně a přesně k pravé tyči poslal náš tým do vedení - 1:0. Hosté se snažili a brzké vyrovnání, kdy tentokrát po chybě naší obrany utíkal sám jejich útočník na Vencu Červenku, který však jeho střelu a stoprocentní šanci opět zázračně kryl. Jelikož hosté se dál snažili o vyrovnání a tlačili se k naší bráně, otevírala se okénka v jejich obraně. Měli jsme mnoho brejkových příležitostí, které jsme však nedokázali proměnit ( kličkovaná ve vápně Tomáše Korchana, nepřesná střela Martina Kociána, individuální akce Jožky Fiedora ) i díky dobrému výkonu jejich brankáře. Začaly se nakopávat dlouhé míče, naši hráči jej nedokázali udržet na svých kopačkách a tak hosté stále hrozili. Do toho se u některých hráčů promítala neúčast na zimní přípravě ( křeče ) a tak se i stalo, že jsme dohrávali přes střídání o deseti hráčích. Naštěstí jsme důležité 3 body uhájili a v zápase zvítězili.
Děkujeme všem fanouškům za podporu !!!
Branka : Korchan

Sestava : Červenka - Urban (´80 Kundráč ) , Kalda, Tužinčin, Šrubař - Fiedor, Pavlíček, A. Golias, Kocián - Skotnica ( ´70 Hrádela ) , Korchan
So 18. duben 2015, 16:45:55 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one