Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M.Morávka - Osoblaha 1:3

M. Morávka - Osoblaha

1:3

          Osoblažští borci odjeli do Morávky s 11 hráči, ze kterých musel trenér chtě-nechtě poskládat základní sestavu. Hřiště v Morávce patří mezi nejmenší a neužší v okrese a proto se očekával zápas plný osobních soubojů a bojovnosti. Od začátku utkání to pro Osoblahu vypadalo slibně. Hosté začali aktivně, dobře kombinovali a dostávala se do šancí. Po zahřívací desetiminutovce přišla první branka.  A padla po výstavní akci na jeden dotek. Hejtmánek našel autovým vhazováním Pavlíčka, ten mu míč  vrátil, přišla další Hejtmánkova přihrávka do lajny a Pavlíček opět pohotově patičkou vrací mezi obránce na hranici šestnácky. Hejtmánek jen po očku zkontroloval postavení gólmana a bez přípravy obstřelil technickou střelou k tyči domácího brankáře. Slezan i po vstřelené brance pokračoval v aktivní hře a chtěl přidat další góly. Všechny příležitosti ale zůstávaly nevyužity. Jednou pomohlo domácím i břevno, po tečované střele Mondeka.  Několikrát zastavil slibně se rozvíjející akci svým hvizdem rozhodčí, např. kvůli údajným ofsajdům, který domácím poněkud připískával. Hosté jakoby polevili a Morávka se začala tlačit dopředu. Ke konci poločasu už se dá říct, že si domácí vytvářeli převahu a Osoblaha se snažila jen kontrovat z protiútoků v malém počtu hráčů, které často nebyly ani zakončené. Poločas skončil za stavu 0:1.

          Hned v úvodu druhé půle se do útoku vrhli domácí a zaslouženě zanedlouho vyrovnali. Tvrdou střelu brankář Tošenovský jen vyrazil a dorážející hráč uklidil míč do brány. Tlak domácích nepolevoval a evidentně sahali po vítězství. Osoblažští sice nadále občasně vyráželi do protiútoků, ale finální a předfinální fáze jednotlivých akcí moc nevycházela. Po jedné z ojedinělých situací zahrávali osoblažští rohový kop. Centr si našel hlavu nepokrytého Marka Vašuta a ten propasíroval míč mezi nohama brankáře až do sítě. Dal se očekávat tlak domácích, kteří bojují o záchranu v soutěži a každý bod by pro ně mohl mít cenu zlata. Místo toho jim ale další hřebíček do rakve přiklepl H. Pavlíček, který napadáním na útočné polovině vybojoval míč a tváří v tvář gólmanovi se nemýlil, když poslal balón zkušeně podél brankáře. Po této brance už se Morávka na nic kloudného nezmohla a Osoblaha si zaslouženě vydřela 3 body v těžkém utkání proti houževnatému soupeři.

          Jindřichov prohrál ve Světlé Hoře a boj o postup se tak dramatizuje. A může do něj zasáhnout i právě Osoblaha, které už má jen teoretickou šanci na samotný postup, ale spíš může do vyšší soutěže pomoci právě Světlé Hoře, pokud v posledním zápase na domácím hřišti porazí Jindřichov a Světlé Hora všechna zbývající utkání zvládne.

Trenér:       M. Balicki

Sestava:      Tošenovský, Vašut, Hvížď, Krupa, Korchan, Hejtmánek, Štejdíř, Mondek, J. Fiedor, Pavlíček, J. Golias

Branky:      H. Hejtmánek, M. Vašut, H. Pavlíček

Út 15. květen 2012, 13:29:36 CEST
Honza Hejtmánek
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one