Branky : 3x Korchan, 2x Kotlár

Sestava : Juřík - Šrubař, Krejčí, Rác, Skotnica st. - Skotnica ml., Kaňok, Pavlíček, Marušík - Korchan, Kotlár
Střídal : Grohman

Čisté konto a 5 vstřelenýc branek, co víc si přát ? V pátek a v sobotu sice opět přiletělo pár omluvenek, ale do zbraně byl povolán Skotnica st. a do kupy se dal naštěstí i Kaňok, takže jsme mohli vyrazit bojovat o body.
Prvních deset minut ale patřilo domácímu týmu, ale bez vážnějšího ohrožení naší brány. Hrozili hlavně z rohových kopů, ale ty jsme úspěšně odvraceli. Jednu šanci v podobě v podobě přímého kopu a dorážky z malého vápna pak neproměnili. Pak už jsme začali hrát my. Korchan dostal z levé strany míč do vápna a po jeho střele a vyražení gólmana stál Kotlár na správném místě a míč dorazil do brány - 0:1. Výborně hrající Kotlár pak nachystal v situaci 2na1 tutovku pro Korchana, ale ten z malého vápna nastřelil gólmana. Naštěstí nás to nemuselo trápit, protože Kotlár pochvíli hezkým gólem zvýšil na 0:2. Domácí poté opět zahrozili od rohového praporku, kdy domácí kapitán naštěstí z voleje přestřelil. Klid na naše kopačky nám pak daly 2 slepené góly Korchana a poločasové vítězství 0:4.
Ve druhém jsme domácím trochu dovolili hrát, hodně jsme ztráceli balóny a ti tak cítili šanci něco s výsledkem udělat. Juřík v bráně však nedovolil žádné drama a jejich nebezpečné střely vychytal. My měli ve druhé poločasu určitě hodně slibných šancí navýšit skóre, ale definitivní podobu výsledku pak dal až závěru utkání Korchan, který tak mohl slavit hattrick
St 20. říjen 2021, 19:44:07 CEST