Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
              SOBOTA 23.9. 
 Muži inkasovali pouze z penalt
         Osoblaha - Liptáň 10:2 (5:1)

V deštivém chladném sobotním odpoledni sehráli osoblažští na svém hřišti další utkání třetí třídy, kdy soupeřem jim byla Liptaň. Osoblažští byli jednoznačně favoritem utkání a samotný výsledek je jasným dokladem. Hosté byli osoblažským vyrovnaným soupeřem pouhých 15 minut, a poté, co neproměnili dvě skoro vyložené šance, udeřili domácí. Jako první se prosadil z domácích Přibyla a po po jeho brance hosté zcela vyklidili pole. Osoblažští jasně přebrali hru do svých rukou a od té chvíle bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Liptaň pouze ojediněle zahrozila, ale pro domácího brankaře nic neřešitelného. Osoblažští byli na blátivém terénu pohyblivější, lépe kombinovali a na branku Liptaně se valil jeden útok za druhým. V samotném závěru poločasu se prosadili i hosté, kteří korigovali poločasový výsledek a tento byl pro ně vysvobozením.

Druhá půle se nesla ve stejném duchu. Osoblažští byli jasně lepší, Liptaň pouze sporadicky ohrozila domácího brankaře. Beznaděj hostujících obránců a brankaře byla tak frustrující, že netrpělivě vyhlíželi konec zápasu. Konečný výsledek 10:2 znamenal, že domácí si připsali další tři body, hosté zůstali na konci tabulky.


Branky : 3 Hejtmánek, 2 Baláž, Přibyla, Fiedor, Golias, Skotnica, Urban

Sestava : Kočí - Lub. Tužinčin, Šrubař, Vašut, Krupa ( ´55 Skotnica ) - Přibyla, Hejtmánek, Peterka, Fiedor ( ´70 Kocián )  - Golias, Baláž ( ´45 Urban )
So 14. říjen 2017, 19:57:05 CEST
Dan Kalda
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one