Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
           Sobota 5.9.
    Utrpěli jsme debakl...
    Sokol Lichnov          6 (1)
FK Slezan Osoblaha    2 (0)

 

Vývoj skóre : 30min   -  1:0
                       57min. - 2:0
                       61min. červená karta Baláž
                       63min. - 3:0
                       69min. - 4:0
                      76min. - 5:0
                      83min. - 5:1 Peterka
                      88min.  - 6:1

                         90min. - 6:2 Korchan
Sestava : Tošenovský - Šrubař, Krejčí, Balicki, Balog - Baláž, Štejdíř, Pavlíček, J. Golias, Korchan - Peterka
Střídali : Pavlík, Rác, Kocián

Každá prohra se hodnotí velmi špatně, ale zápas byl zcela o dvou rozdílných poločasech. A i když skóre vypadá hrozivě hra tomu určitě neodpovídala...
První poločas byl myslím úplně vyrovnaný jen s tím rozdílem, že domácí byl v koncovce trochu přesnější a trefovali bránu, ale nic vyloženého.. My měli také šance, ale jak říkám nedokázali jsme přesněji zakončit...Až jim bohužel musel pomoci rozhodčí ( Sedlák ) ... ,když nejprve faul na hranici šestnáctky označil jako přímý kop a po chvilce ,kdy se na něj sesypali domácí hráči a domácí asistent vehementě signalizoval penaltu, změmil svůj výrok a ukázal na značku pokutového kopu... Domácí útočník bezpečně proměmil. My jsme mohli do poločasu srovnat, když na druhé straně Goliasovu střelu z přímáků brankář pouze vyrazil, ale Balog bohužel z malého vápna přestřelil.
Druhý poločas byl o přešťastném gólu domácích, když hlavička typu padající list přelobovala Tošenovského přes celou šíři brány... pak došlo k vyloučení Baláže, který hanlivě okomentoval svůj faul na rozhodčího a potom už jsme se vezli... Třetí gól padl z dvoumetrového ofsajdu, čtvrtý a pátý jsme si dali prakticky sami , po obrovských osobních chybách, a  až šestý gól domácích byl z kategorie pohledných a po hezké individuální akci.
My korigovali po pěkné akci J Goliase, který se prokličkoval v šestnáctce kolem autové čáry a dal Peterkovi před bránu a pak ještě penaltou Korchana po faulu domácího hráče...

St 9. září 2020, 00:27:42 CEST
Dan Kalda
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one