Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Krnov, Ž : Zátor

      Sobota 1.9. 
 Muži :    Osoblaha - Krnov 2:2 (1:0)
Branky : 2x Balog
Sestava : Kalda - Procházka, Balicki, Pavlík, Rác - Baláž, Hejtmánek, Peterka, Vašut, Balog - Krejčí
Střídali : Štejdíř, Urban, Šrubař, Suchý
Trenér : Golias

Na naše hřiště zavítal Krnov - jasný aspirant na postup  a od začátku zápasu to dával jasně najevo. Byli velice silní na míči, který měli i jasně více a logicky na kopačkách, ale kupodivu si žádnou gólovku nedokázali vytvořit. Vesměs pouze nakopávali dlouhé míče do stran, odkud nám žádné nebezpečí nehrozilo.
A tak jsme udeřili jako první my !! Krásnou uličkou vyslal Peterka do sóla Baloga z levé strany, který  hostujícímu gólmanovi nedal šanci a zkušeně kolem něj na bližší tyč vstřelil první gól zápasu v 25 min. - 1:0. Ve zbytku prvního poločasu se již nic vážného nestalo. Krnov nedokázal nic vymyslet, naše obrana šlapala. My spoléhali pouze na rychlé protiútoky, ale branku hostí jsme již neohrozili.
Druhý poločas začal pro nás snově. Krejčí vyhrál hlavičkový souboj na hranici útočné šestnáctky pro Baloga, který i možná trochu po nedorozumění obrany vstřeli do prázdné branky náš druhý gól - 2:0.  Krnov začal tlačit na pilu a v těchto momentech nás podržel dobrými zákroky Kalda, který zlikvidoval několik nebezpečných střel hostů. Od 55 min. jsme hráli bohužel v deseti lidech, kdy po dvou žlutých kartách byl vyloučen Hejtmánek. Krnov obléhal naši bránu a svíral nás v kleštích, ale naši hráči bojovali a stále drželi nadějný výsledek. K tomu všemu jsme mohli utéct soupeři o tři góly, kdy se Peterka dostal za hostující obranu a šel zcela sám na jejich brankáře, který po vyběhnutí jeho střelu se štěstím vyrazil. To mohl být myslím definitivní hřebík do Krnovské rakve. A tak zafungovalo již otřepané pravidlo - nedáš, dostaneš. Po Vašutově ztrátě míče ve středu hřiště, Krnov zakončil rychlý brejk snížením na 2:1. Krnov, nabuzený vstřeleným gólem, se hnal za vyrovnáním. Na hřišti začínal přibývat faulů a tím standardek pro Krnov, ale dočkali se až v samotném závěru zápasu, kdy po faulu zahrávali přímý kop za hranicí velkého vápna a kolem zdi se jim podařilo srovnat na 2:2. Vzápětí ještě mohlo být ještě hůř, kdy z pravé strany křížná střela jejich útočníka jen těsně minula levo tyč. Když už se zdálo, že bude konec zápasu , tak jsme po dlouhém nákopu do šestnáctky hostů vyhráli souboj a Rác vstřelil gól , který bohužel rozhodčí pro údajný faul neuznal. A to byla taky poslední akce zápasu. 
Všem hráčům patří velký dík za odmakaný zápas, který byl po zásluze odměněn potleskem našich fanoušků.

           Žáci : Osoblaha - Zátor 7:1
Branky : 4x Rudolf Kotlár, 2x Alex Novotný, Martin Krejčiřík
Trenér : Šrubař
Pá 7. září 2018, 10:15:59 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one