Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Krásné Loučky

SOBOTA 28.10.
     Facka v domácím prostředí
Osoblaha - Kr. Loučky B  0:3 (0:1)
  

Sestava - Kočí, Lub. Tužinčin, Krejčí, Vašut, Šrubař ( ´75 Farenholc - Baláž (´65 Kocián ) , Peterka ( ´60 Pavlíček ) , Hejtmánek, Přibyla - Pavlík, Balicki 
  
Jedině výhra nás mohla držet dvou největších soupeřů ( Brantice a Lichnov ) v boji o postup do OP. A i když je před námi ještě jarní část a tyto týmy přivítáme na domácím hřišti, bude hodně hodně těžké ještě zamíchat s postupovými kartami. 
 Bohužel to,  co jsme předvedli v prvním poločase, nelze nazývat bojem o OP. Tragický výkon podpořený individuálními chybami vyvrcholil vlastním gólem a zahozenou penaltou. Druhý poločas byl již o něco lepší, ale ne a ne trefit bránu a překonat hostujícího brankáře. Hosté dobře bránili a vyráželi do brejků z nichž jim jeden vyšel a rozdíl byl již dvougólový. Poté se  hezky z rohu a z voleje prosadili ještě jednou a překvapení kola na náš účet bylo na světě. 
 Nic však ještě není ztraceno, svět se nehroutí a pojedeme dál. Nejprve  je však třeba v zimním období nabrat hodně fyzických sil, které nám leckdy v zápase velmi chyběly...
Čt 23. listopad 2017, 18:21:43 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one