SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Karlovice - Osoblaha 6:1

23.8. 2014 Karlovice - Osoblaha
Tak na tento zápas musíme co nejrychleji zapomenout. V pořádném lijáku jsme se ještě ani pořádně nerozkoukali a už jsme prohrávali. Obrovské chyby v defenzivní činnosti, kdy zejména Zdeněk Krejčí několikrát hrubě chyboval,  zapříčinily vedení Karlovic 3:0 již v 25 min. Malou naději na lepší výsledek dal po přihrávce Dana Kaldy ještě Tomáš Korchan, který prostřelil domácího brankáře, avšak domácí po chvíli opět změnili skóre na rozdíl tří branek a poločas jsme tak prohrávali hrozivých 4:1. Ve druhém poločase jsme si však nedokázali vytvořit nějakou vyloženou šanci a domácí naopak zahazovali jednu za druhou, ale jelikož ještě dva góly přidali tak utkání skončilo naší prohrou 6:1. Upřímně říct, že zcela zaslouženě, neboť Karlovice hrály velice dobrý fotbal.  Nyní nás čeká další venkovní utkání  a to na hřišti Starého Města, což bude jistě další těžké utkání.

Branka : Korchan ( Kalda )