Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M: Hošťálkovy

                     SOBOTA 11.5. 
              Výhra bez komplikací
           Osoblaha - Hošťálkovy 3:0
Branky : 2xPavlíček, Baláž
Sestava : Urban - Bernaťák, Tužinčin, Pavlík, Rác - Baláž, Pavlíček, Vašut, Golias - Peterka, Štejdíř
Střídali : Šrubař, Hrádela, Kocián, Balicki


První poločas byl z naší strany velmi slabý, chyběl moment překvapení nějaká narážečka střeba. Nic z toho jsem neviděl. První šanci měl po centru Pavlíčka Baláž, v těžké pozici však trefil pouze gólmana. Gól přišel až z kopačky Pavlíčka v 17 min., který se dostal k odraženému míči v šestnáctce a poslal jej přesně k tyči. Pak se k jediné opravdové šanci za celý zápas dostali i hosté, když zahrávali penaltu, ale hostující hráč minul pravou šibenici. Ve 31min. se krásně a individuálně prosadil Baláž přes tři bránící hráče a zkušeně kolem gólmana zvýšil naše vedení na 2:0. 
Druhý poločas byl již o něco lepší , hrálo se prakticky stále na polovině hostujícího mužstva. Pohledné akce jsme však nedokázali proměnit ve finální fázi v gólovou koncovku. Takže gól si mohli zakřičet diváci až v 70 min. kdy se kopala penalta v náš prospěch, kterou bezpečně proměnil Pavlíček. Žádný gól jsme pak i již přes další šance nepřidali a zápas tak skončil naší výhrou 3:0. 
               Příští týden derby v Pavlovicích !!!
Čt 16. květen 2019, 19:18:11 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one